Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A második randira hozott kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randira hozott kis ajándékot (virág, desszert, stb.) mikor illik odaadni a lánynak?

Figyelt kérdés
Elején, közben, végén?
jan. 24. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
amikor találkoztok
jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Elején.
jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grizesteszta ***** válasza:
65%
Amikor találkoztok, de figyelj rá, hogy az ajándék ne legyen kellemetlen a randin, de okozzon plusz macerát. ( példa: színházba mentek , akkor ne egy csokor gazzal várt a találkozó helyszínén, mert csak gond lesz vele. Viszont vihetsz neki olyan kis falat csokikat, amik egyszerre bekaphatók.)
jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Az elején, de ha vinni kell akkor végig vidd te.
jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Sokáig úgyse tudod eldugdosni előle szóval már az elején oda lehet adni neki.
jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Annyira paraszt dolog úgy ajándékot kapni, hogy a másik nem szól, és nem tudod viszonozni. Nem érteném, miért akarná a randipartnerem, hogy szarul érezzem magam.
jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És hova teszitek randi alatt ezeket?
jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Grizesteszta ***** válasza:
38%

#6: Miért érzed úgy, hogy viszonoznod kellene? Ez az udvarlás része, és éppen ezért tényleg jelképes apróságban kell a krapeknak gondolkodnia. Egy bonbontól nem érzed úgy, hogy 'megvett' vagy egy szál virágtól sem.


#7: Pont azért kell olyan, hogy ne legyen útban, hiszen vinniük kell magukkal.

jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8, nem is érzem azt, hogy megvett, csak simán rosszul érzem magam. Én is szeretek a másiknak kedveskedni. Ez olyan, mint mikor mész vendégségbe, azt mondják, ne vigyél semmit, de rajtad kívül mindenki visz.


De tudom, a randi arról szól, hogy nekem kussolnom kell, és a férfi ellőhessen minden filmes klisét.

jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Grizesteszta ***** válasza:

#9: Ez aranyos:'filmes klisé'. Én 'nyálas' vagyok, szeretem az ilyen apró gesztusokat, de hát ez annyira személyfüggő... Én azt is szeretem, amikor a párom teljesen ad hoc hazajön este munkából egy szál rózsával, hozza nekem ajándékba, csak úgy. Nagyon örülök neki, pedig a gyerekek felhívták már a figyelmem rá, hogy a felét én fizettem, csak a másik felét köszönjem meg.:) ( a 'közös élet' kasszából veszi.)

Szép napot neked!

jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!