Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elérni a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni a lánynál, hogy már a második vagy esetleg a harmadik randevún csókolózni akarjon velem? 18F

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első randevúnk és írtó jó volt! :D Izgalmas, érdekes témák, sosem volt kínos csönd, domináns voltam és vezető, bókoltam, flörtöltünk, ettünk egy jót, dumáltunk szexuális témákról és dolgokról stb... :) Nagyon tetszik nekem. :) A kérdésem a kövezkező: hogyan tudnám elérni, hogy akár a második, vagy a harmadik randevún megcsókoljam úgy, ő is akarja a dolgot? A tegnapi dolgokra persze továbbra is figyelni kell, no és persze továbbra is szexi témákról is kell beszélni többek között, mert ez nagyon fontos.
2010. okt. 23. 21:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Fantasztikus. Egész nap a gép előtt döglök, m semmi nincs nyitva, nem lehet menni sehova. Talán egy dolgot tudnék megemlíteni, amit csináltam/tunk. Faternak kicseréltük a hűtőjét :D Neked? Gondolom kicsit tartalmasab volt :D
2010. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Tegnap este házibuli nálunk, jól bepiáltam kb 4kor aludtam el. Reggel 8kor már keltem is mert menni kellet találkozni barátnőmmel(-.-),még volt bennem pia is + nem tudtam fürödni így volt egy kis izzadságpiacigi szagom. Kb 1kor kaja aztán 20:00ig szunyáltam azóta punnyadok a gép előtt, hát kb ennyi lassan meg megyek vissza aludni.
2010. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kicsit jobban hangzik :D Holnap majd én is pótlom a mai napot :D Azért fürödni ne felejts majd el :P
2010. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem fogok :D, jó éjt.
2010. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jó8 (H)
2010. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Valaki írta. hogy így kéne tennie minden hímneműnek...ja úgy már baromi könnyű odamenni a lányhoz és leszólítani meg elhívni valahová, ha BIZTOSAN tudja, hogy nyert ügye van mert elmondták neki hogy bejön a csajnak. Csaaaaak akkor ha ismeretlen lányt kell leszólítani, akiről semmit se tudsz, hogy most egyáltalán lenne e esély nála, az már azért nem ugyanaz a kategória...
2010. okt. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!