Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társ kereső oldalról egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társ kereső oldalról egyik pillanatról a másikra ok nélkül le tiltott a lány. De akkor minek keresett fel?

Figyelt kérdés

32 éves a hölgy én is annyi.Fel vettük kölcsönösen a kapcsolatot egymással,minden rendben ment. Másnap azaz tegnapi nap folyamán ő ajánlotta fel a messengert,hogy ott jobb stb stb.Át futott rajtam hogy lehet kamu,de mondom csak nem hisz minden jel arra mutat okés.

Folytattuk egész késő estig,teljesen rendben volt. Elvileg sok mindenbe egyeztünk

,meg egy rugóra járt az agyunk is.

Elő jött a randi hogy be tervezzük,meg a munkámat is megnézné szívesen. Aztán este elköszönt és jelezte,hogy holnap beszéljünk ha van kedvem. Írtam persze mindenképp. Reggel írtam is aztán majd vissza ír.

Kb 8-kor néztem rá még nem írt, utána 10 tájban de skkor már le voltam tiltva messengeren is,társkeresőn is.Érett csajnak tituláltam be,hogy dolgozik,stb stb tervek. Nem igen használtam társkeresőt,szóval így fura. Elég lett volna ha le írja,bocsi még se


febr. 8. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi bolond van, ki tudja mi jár a fejében. Talán sok kamut irt magarol, aztan felt hogy majd kitudodik ha talalkoztok. Lehet, hogy csak dumalgatni akart egy kicsit mert unatkozott. Meg az is lehet hogy öregasszony vagy ronda vagy egy kövér ferfi. Ki tudja?
febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De miért futott át az agyadon hogy kamu? Annyira "out of my league" volt?
febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel én biztos nem az a lány vagyok ezért lövésem sincs.
febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1# Egy lány barátom hasonlókkal vígasztalt hogy kitudja milyen lehetett,gondoljak arra pszhiopata ezt mondta 😃


2# Mikor meg adta a messengerét rá néztem profiljára alig volt információ 2-3 kép és ennyi. De am ja gáz hogy így kell informálódni.

De ahogy írogatott,fogalmazott,mondom ez jó lesz úgy tűnik.

febr. 8. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a minek keresett fel kérdést ezt nem értem. Írt valaki ismeretlennek, nem téged keresett fel, hiszen nem is ismer, nem tudja ki az a te, max lát valami fotót ami kb semmit nem mond. Utána beszélgettetek, kezdett megismerni, esetleg kiderült hogy nem vagy jó átverés alany, mivel még mindig ismeretlen emberről beszélünk nem tudhatod ő kicsoda.

Az mindenesetre nem szép hogy letiltott a semmiből.

febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Ezt alá irom nem ismer,de talán érezhette hogy nyitott vagyok. Persze nyilván elfogadom mi mást tudnék.Csak szimplán ez hogy a semmiből tilt. Részemről úgy éreztem oda vissza őszinték voltunk.
febr. 8. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Én manapság már semmin sem lepődöm meg.

Gyakori, hogy valakivel egy vagy két estét végig chatelünk (teljesen spontán, jó hangulatú beszélgetés, fejenként több ezer karakter), a végén jó éjt kívánunk egymásnak, aztán a másnapi üzenetre már nem reagál...


Olyan is van, amikor órák alatt kibüfög magából 5x 2 szót, aztán amikor írom neki, hogy érdeklődés hiánya miatt továbbállok, akkor még én vagyok paraszt.


De a legnagyobb alakítást a való életből ismert nők tudják produkálni. Például rég látott, távolról ismert (talán egyszer beszéltünk pár mondatot egy közös ismerős szülinapján évekkel korábban) csajjal összefutunk egy fesztiválon. Elmondja, hogy szingli, tök lelkesen beszél, kézen fogva visz a tömegben stb. Aztán órák múlva beállok egy hambiért 5 percre, mennék vissza, de eltűnt (nem is írta, hogy lelép, én barom pedig kerestem). Aztán másnap ír, hogy "fáradt lett" ezért tűnt el köszönés nélkül. Innen hagytam is a fenébe. Aztán 3 hónap múlva rám ír, hogy mizu, de pár mondat után nem válaszol már aznap (akkor minek írt?). Erre kicsit határozottabban kérdeztem, hogy most csak szórakozni akar, vagy mik a szándékai. Mondja, hogy ismerkedni. Akkor lebeszéltünk egy találkozót, de természetesen addig 2x átrakatja. Végül személyesen tartja az 5 lépés távolságot, majd rákérdezésre közli, hogy csak azért találkozott velem, mert "én erőltettem". Mondom neki, hogy az elmúlt fél évben mindig ő keresett engem. Erre ennyit mondott: "jaaa, csak beszélgetni szerettem volna". (Sose voltunk közeli ismerősök, inkább csak látásból ismertük egymást).

febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azert tiltott le, mert meg akarta sporolni a kinos uzenetet, hogy a talalkozot lemondja, de vegleg. Nagy esellyel masik jelentkezo is volt, vagy bizonytalan volt, sokat vivodott, hogy szeretne valakit, az eszevel erdekled, de nem vonzodik, aztan megijedt, mert rajott, nem te vagy, akit szeretne.
febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!