Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 50 éves férfiként már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves férfiként már tényleg nem lehet boldog az ember? Miért nehéz találni korombeli nőt?

Figyelt kérdés

Valamiért a fiatalabb nők találnak meg

Igaz elég sportos vagyok..

De hosszú távra nem érdekelnek mert

Nem egyszerre öregszünk..



febr. 12. 21:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagy te nő véletlenül? Mert egy férfi nem így gondolkozik, aztán meg nem írja ki sehova, hanem cselekszik. Egyszer élünk.
febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
lehet boldog az ember, de miért kell ahhoz egy öreg nő?
febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

1

De, sok férfi így gondolkozik. Társat akar. Bármilyen meglepő is itt a sok dugó Janinak.


2

Talán mert ő is öreg?

febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%
3. miért kell bármilyen nő ehhez?
febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem írtam,hogy őreg nő…

Korombeli nőt szeretnék..

45-58 között


Ez olyan meglepő és fura?

Nem csak a szex a prioritás hanem

A közös programok!!!!!

febr. 12. 22:01
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

52 éves nő vagyok Budapestről

És én pont ilyen problémával küzdök kérdező…

Sok pasi csak dugni akar…

De programokat nem….

febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
na, a kétpipás 52 éves nő
febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7#

Mi bajod vele?

febr. 12. 22:30
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Lehetsz boldog és tudom, közhelyes, de tényleg ne add fel.

Igaz, már nem annyira vagyunk rugalmasak esetleg (pl. saját otthon, egzisztencia, családi kapcsolatok okán vagy akár egy válás után…), de nem lehetetlen, sőt.

…néha azt gondolom, jól jött volna ez az “élettapasztalat” 20 éves koromban, most meg talán az a felhőtlen, “ide nekem az oroszlánt is” világmeghódító álmodozás jönne jól…talán épp a társkeresésben, jó értelemben vett lazaságban.


Szerintem megalkudnod sem kell, hiszen mindenáron nem kell valaki, csak hogy legyen, azt meg nagyon is meg tudom érteni, hogy igenis van az a “generációs” szakadék, ami mellől a kutyának lenne kedve a tömegben a Budapest Parkban csápolni, csak mert 15 évvel fiatalabbal, ugye…

:)

Nem értem ezt a jelenséget én sem, de 40 feletti nőként én is szembesülök ezzel, hogy pl 30-32 éves férfi gondolja komolyan, hogy köztünk lehetne valami normális… hát én sem gondolom úgy, hozzád hasonlóan kérdező, hogy ez lenne a jó, erre vágynék… kicsit olyan, mintha valami divat vagy bakancslista lenne a 30-as évek elején, hogy ki kell próbálni valami milfet vagy középkorút…

Azért tényleg ne keseredj el, ne add fel, nem könnyű, de nem is lehetetlen. Sok sikert.

(46 éves nő)

febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező és 9-es

Dicseksünk? Dicsekszünk?

Én is szívesen dicsekednék, ha lenne mire.

Ismerős jut eszembe, aki arról szokott dicsekedni, hogy üldözik a fiatal kakasok. A valóság pedig...

F

febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!