Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

3. randim volt egy lánnyal. Eddig mindig nagyon jól éreztük magunkat, most is. Ma gondoltam hazakísérem tali után. Kézenfogva hazasétáltunk, beszélgettünk, nevettünk, majd köszönés kép szájrapuszit szerettem volna adni. Ekkor ő elhúzódott. Mondtam ha sok vagyol, vagy gyors szóljon. De csak annyit mondott, h "rendben". Kicsit dumáltunk mèg aztán hazajöttem. Elvileg lesz kövi tali még.

A kérdésem az lenne, hogy 3. randin még sok a szájrapuszi? Vagy miért húzódhatott el?

Ha nem jövök be neki megértem, h nem engedte. De akkor miért randizik velem? Ha vki nem jön be az max 2. randira kiderül.

Sosem tapasztaltam ilyesmit még.


febr. 22. 21:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10 vagyok

Ne haragudj , hogy ezt megkérdezem, de a fogazatod rendben van? A hölgy fogazata is rendben van?

febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen szép ápolt fogaim vannak. Az övé is rendben van. Illetve mindig rágóztam randik előtt + fogatmostam, h ne legyen kellemetlen a lehelletem.
febr. 23. 09:33
 13/18 anonim ***** válasza:

10 vagyok.....

Lehet hogy hirtelen volt ahogy próbálkoztál.

Nézz a szemébe és mondjad, hogy szeretnéd megcsókolni, ennél jobb tanácsot nem tudok adni. Ha visszautasít akkor ne kérdezzed meg hogy miért, ha nem indokolja meg magától akkor sajnos egyoldalú a rajongásod irányába. Nem kell veszekedni sem balhézni, illedelmesen elköszönsz és nem nézel vissza. Ha meggondolja magát és mégis úgy dönt,hogy fontos voltál számára akkor megnyilatkozik és próbál majd valami magyarázatot adni.

febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak szimpatikus vagy neki (ezért keresi a társaságod), de hogy van-e kémia, vonzalom... háááááááááááááát. Háromszor találkoztatok, 30 évesen ennek már ki kellett volna derülnie. Mindazonáltal, az hogy ennyire ritkán kommunikáltok (naponta 1 db üzenet és kész), találkoztok nem igazán ezt jelzi.
febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Igen én is így érzem, h a részéről nincs meg a vonzalom. Ami igazából teljesen rendben van, csak akkor miért találkozik velem? Mindketten tudjuk, hogy nem barátkozás céljából ismerkedünk. Ha nincs meg a vonzalom, egyszerűen közlöm és szépen elköszönünk. Beszéltem vele erről azóta, hogy ha úgy érzi ő nem szeretne semmit akkor szóljon, ez teljesen ok. Állítása szerint ő ilyen lassan tud kinyílni, de szeretne talizni, folytatni ezt.

Nos én igazából ráérek, nincs hova sietnem, és tök jó vele lenni amúgy, hátha átlépjük lassan a határokat. Meglátom mi lesz, de nem élem bele magamat.

Köszönöm a válaszokat.

febr. 23. 18:03
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert vele. És amikor először akarod megcsókolni, az ne az ő kapualjában legyen :)
febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igyatok egy kis alkoholt az majd feloldja a dolgokat.
febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#15 ha ráérsz akkor nem értem a kérdésedet. Saját magadban határozz meg egy határidőt, úgymond "ütemtervet" - hogy te személy szerint az adott lánnyal meddig vagy úgymond türelmes.
febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!