Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónap után ráírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap után ráírni a match-re Tinder-en ciki?

Figyelt kérdés

Több match is volt de nem írtam rá egyikre sem (tudom hülye voltam, még új vagyok a netes ismerkedésben).Olyan is volt pár ahol a lány kedvelt be.



Idő közben elmélyült egy beszélgetés egy hölggyel 1. randi után nem lett semmi belőle (tökre kiábrándító volt a csaj élőben mint a képeken).


Na most, néhány régebbi match-re ha ráírok (3-4 hét után) nem fognak bunkónak nézni?



febr. 26. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki több hét hallgatás után ír rám, akkor tudom, hogy volt valaki, aki jobban érdekelte, csak nem jött össze.
febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Inkább csináld újra a fiókot és az új matchekkel "frissen" kezded
febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
En az oszintesegben hiszek. Ha megirod neki, hogy a match pillanataban mar massal voltal randifazisban, azt gondolom mukodhet, ha nem is minden esetben. De legalabb megadtad a tiszteletet a masiknak es ebbol kovetkeztethetne arra, hogy neki is meg fogod. De az 1 honap az tul sok. Olyan, mintha a lista sokadik befutojakent irnal ra. Ezert van az a lehetoseg, hogy felfuggeszted az accountot, hogy ne kozbe talaljanak be.
febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a match-bol ki is lehet lepni, legalabbis eddig igy volt akkor amig megmaradt a match, miert ne. A lany torolhetett volna.

Es nokent kerdezem, tarskereson mindenki mint a turkaloban, ugy keres, a nok is. Miert kellene azonnal megsertodnie a gondolatra, hogy egyszerre tobb novel ismerkedtel. Nem jartal, szexeltel feltetlenul, es elvileg az idorendiseg miatt is lehet valaki elorebb, nem azert mert jobban tetszett. ( Meg ha amugy de.)

febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem tartja számon,hogy mikor volt eggyezés, de benne van a pakliban,hogy már lekéstél a hölgyről. Sajnos ez a társkeresőzés egy nagy rohanás, ha nem sietsz,akkor elvisz más a nőt.
febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég jól nézel ki, akkor nem számít nekik. Ha nem, akkor meg eleve csak véletlenül lájkoltak.
febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy valami még talán javít a helyzeten, hogy az online státus ki volt kapcsolva. S akivel komolyabbra fordult a dolog egyből mentünk át Instára a beszélgetést során.


Igen simán meglehet, hogy már elúszott a lehetőség, de egy próbát mindenképpen megér.


Lehet hülyeség, de nem szeretek "több vasat tartani a tűzben".


A külsőmmel szerintem nincs gond.

febr. 27. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!