Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik utalhat arra, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik utalhat arra, hogy egy nő progresszív felfogású és egyenlőségpárti? Pl. ha fizet egy randin, az lehet erre utaló jel?

Figyelt kérdés
Egyenlőségpárti feminista férfiként nekem fontos, hogy egy nő ne elégedjen meg a hagyományos alárendelt szereppel egy kapcsolatban sem, de ez rögtön nem mindig derül ki. Ha például elkezdem randikon figyelni, hogy egy nő felajánlja-e, hogy fizet, az segíthet kiszűrni a régimódi nőket, akik lovagokat és fölényeskedő úriembereket keresnek, egyenrangú társ helyett?

febr. 28. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Az kevés, az a nő aki kifizeti a felét az első randin az csak azért csinálja, hogy ne nézd pénzéhesnek.
febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
#1 szerintem illem kérdése is.
febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Úgy gondolom egyenlő férfi és nő. Viszont szeretem az udvarlást. Igenis kapjak rózsát leszarom ha az udvarból tépi le vagy a szomszédtól. Legyen udvarias és kedves ahogy én is.

Az első randin a férfi fizet. Ha az működik tök jó a következőn már én is fizetek egyedül vagy nem gond ha magamnak veszek egy üdítőt neki is viszek.

febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha a manipuláció egy tantárgy, akkor egy kettes alát kapsz erre az irományra.

Lusta megfogalmazás, nem is érezni hogy ténylegesen próbálkoztál volna fordított pszichológiával beférkőzni a nők elméjébe.

Az gondolatmeneted összecsapottsága miatt csak simán gőgösnek tűnsz, nem pedig egy tényleges ""feminista férfinak"".


Próbálkozz újra, mert ilyen hozzáállással nem mész ám át év végén!

febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Én fizetek az első randin, de attól még romantikus férfit keresek... de én már sírok, hogy a feminizmust nem értitek ennyire. Ugye az megvan, hogy az a nő is lehet feminista, akinek az az álma, hogy háziasszony legyen 5 lurkóval? A feminizmus azt jelenti, hogy ez az ő saját döntése.
febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem ilyen fekete meg fehér ez. Jobb esetben egy normális nővel találkozol, aki valahol a kettő között van, és nem alárendelt szerepben van,aki fölényeskedőket keres,de nem is tolja túl ilyen görcsösen ezt a progresszív blablát,hogy még egy kávéra se hagyja meghívni magát,mert akkor összedől a világ. A magam részéről az egyenjogúsággal értek egyet, nem az egyenlőséggel. Sztem ugyanolyan jogok illetik meg a férfiakat és a nőket is,és mindenki tegyen úgy,ahogy neki jó, ettől még nem kell egyenlőnek tekinteni a férfiakat és a nőket,hisz nyilvánvaló különbségek vannak a két nem között,és vannak olyan gesztusok,amik jólesnek egy nőnek egy férfitól vagy fordítva, ezeket azért nem kell ilyen mániákusan eltörölni, a két nem sose lesz egyenlő,csomó különbség van,de ettől még egyik se lesz több vagy kevesebb a másiknál, csak szimplán más a kettő.
febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt valaki megmondja, hogy ha egy férfi szereti az udvarlást vagy egy szép gesztust, akkor hova forduljon? Vagy ez ilyen női kiváltság? Csak érdeklődöm.
febr. 28. 20:18
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 ez totál személyiségfüggő. Olyan nőt kell keresni, akinek hasonlóak az igényei.
febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem tudom. Volt komoly kapcsolatom mindegyikben a férfi hozta nekem a rózsákat a bonbont. Nem én neki.

Én cserébe romantikus vacsorát főztem, a szeretet az odabújással fejeztem ki. Én is adakozó voltam pl boltba mentem hoztam neki a kedvenc csokijából.

De elsőkörön engem kellett meghódítani. Szerintem minden nő erre vágyik. A nőkért meg kell dolgozni.

febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt valaki megmondja, hogy ha egy férfi szereti az udvarlást vagy egy szép gesztust, akkor hova forduljon? Vagy ez ilyen női kiváltság? Csak érdeklődöm."


Ilyen párt kell keresni.


Ami szerintem sokszor nehéz az az, hogy olyan párt találj, akinek szívből jön az oda-vissza. Nyilván senki nem azért ad, hogy kapjon, de ennek ilyen normális dolognak kell lennie. Viszont nemtől függetlenül azt látom, hogy sokszor az van, hogy ha az egyik fél elkezd valamit, akkor a másik azt folyamat elvárja. Mintha mindenféleképpen meg kéne annak történnie, hogy az egyik fél a "szülő", aki ad, gondoskodik, megkérdezi, mi baj; a másik meg a "gyerek", aki csak elveszi a gondoskodást, de ha a párjának van baja, nem érdekli, hisz a szülőről nem a gyereknek kell gondoskodnia.


Nem hiába nehéz a párkeresés.

febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!