Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a mai csajok nem hallgatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai csajok nem hallgatják meg a hanguzeneteket?

Figyelt kérdés
febr. 29. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt meg hogy hoztad összefüggésbe?
febr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Milyeneket? Messengeren meghallgatom, de nem szeretem, sőt… Írja le, azt vissza lehet olvasni, gyorsabb. Ha telefonon hív és ott hagy hangüzenetet, hát, ilyen szerintem a büdös életben nem fordult elő, azt se tudom, hogy kell, pedig 30+ vagyok. xD Azzal lehet nem foglalkoznék.
febr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%
A sok bugyuta 5 másodperces tiktok videó kiégette a nők agyát
febr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Messengeren.
febr. 29. 00:36
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod, hogy nem hallgatta meg?
febr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem, de ha befaxolom magam a takarójuk alá, akkor azért nincs ellenvetés.
febr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem nézel ki elég jól hozzá.
febr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Miket szoktál fölmondani?
febr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%

Utálom a hangüzeneteket. Miért nem lehet leírni?

Miért feltételezed, hogy épp meg tudja hallgatni? (pl van nála fülhallgató vagy otthon van és nem hallgat zenét/néz filmet)

Ha akkor épp nem tudom meghallgatni, fixen nem jut eszembe utólag.


A chat legjobb része, hogy tudsz egyszerre többet folytatni párhuzamosan (hangüzenet esetében ha kilépsz a chatből válaszolni másnak, akkor megszakad), lehet közben zenét hallgatni, filmezni, illetve lehet chatelni pl utazás közben vagy úgy kb bárhol.


Ha nagyon beszélni akarsz akkor használj valami voice-to-text AI-t, ami szöveggé alakítja a hangot. Vagy beszéljetek élőben

febr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem hallgattam soha. Beképzelt emberek fontoskodnak hangüzenetekkel.
febr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!