Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira vagy hagyjam a srácot?

Figyelt kérdés

Egyetemen megismertem egy srácot. Nagyon tetszik, de eléggé furcsa személyiség. Közvetlen, oda is jön hozzám, beszélgetni elég sokszor vagy viccelődni. De amikor én megyek hozzá csak fejeket vág meg flegma stílust vesz fel.

Nem tudom hova tenni, egyszer kedves, máskor közömbös velem. Most ez taktika, vagy nem akarja, hogy túlzottan megkedveljem? Vagy így próbálgat, hogy mennyire akarom őt megszerezni? Olyankor ott hagyom mert nem tudok vele mit kezdeni, tök gáz. Gondoltam rá, hogy elhívom valahova, de félek, hogy körbe fog röhögni, vagy valami flegma szokott dumával fog jönni, hogy (mit bánom én, tök8, nem tudom stb) amikkel eleve is szokott.... illetve én úgy gondolom, a férfi teperjen. Nincs ilyen, hogy fél... Valaki vagy akar nőt vagy nem.


26/L



márc. 1. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

"...illetve én úgy gondolom, a férfi teperjen. Nincs ilyen, hogy fél... Valaki vagy akar nőt vagy nem."


Akkor minek akarod randira hívni? Nem értem.

márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Tök mindegy, hogy taktika, közömbösség vezérli jobban teszed ha többet szóba se állsz vele!
márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

"fejeket vág meg flegma stílust vesz fel"

Én ugyan nem lépnék felé. Nem akar tőled semmit. Ha sikerül is meghódítanod, már most előre láthatod, milyen lenne, amikor nem tetszik valami. Egyszerűen kár időt és energiát tenni bele. Szerintem éretlen, sértett gyerek.

márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy valaki bátortalanságból csinál ilyet?
márc. 1. 22:35
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Ő nem batortalan ha nyugodtan odamegy hozzád beszélgetni. Ő vagy azt szeretné, hogy csak ismerősök maradjatok, vagy csak megdönteni ki tudja mennyiszer. Ne tedd magad vele többször ha van egy kis eszed.
márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Csinálhat ilyet esetleg egy csalódás miatt, amiért direkt távolt tartja érzelmileg az embereket, de ezt így mi nem tudhatjuk, mert nem ismerjük őt.

Írtad, hogy sokszor azt mondja "tök8, nem tudom, bánom én". Én éltem ilyen határozatlan, neki minden mindegy emberrel. Hiába szerettem, neki a kapcsolatunk, a közös gyerek is mindegy volt. Mellettem nőzött, mert mindegy, nem? Fogalma sem volt, mit akar kezdeni az életével, mert semmi sem jó.

Határozatlannak tűnik nekem, a határozatlanok pedig örök elégedetlenkedők.

márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Ja 6-os vagyok, az lemaradt, hogy a srác passzív-agresszívan viselkedik, nem várnêk tőle sokat.
márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

Nem lehet, hogy van egy ikertestvére is?

Én nehezen oldódom emberek előtt, és nálam előfordulhatnak ilyen szélsőséges viselkedési formák is talán. Lehet, teljesen más passzban van, amikor te mész oda hozzá.

márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

semmiképpen ne lépj felé.

Nem tudom neked mi tetszik benne, sokszor közömbösen, flegmán viselkedik veled.

És ja, ha ennyire volt bátorsága hozzád menni, akkor el is tud hívni, ha akar..

márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Az a jo, hogy a valaszolok nem voltak ott, nem lattak az aktualis helyzetet, nem hallottak a kontextust, o mivel jott oda, o mire tunt flegmanak.

Eselyes, hogy mostantol is oda fog jonni hozzad? Ha o jon oda, bedobhatnad a kezdemenyezest.

márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!