Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Csak a kigyúrt faszikra buktok, az átlagos csendes srácok semmibe vannak nézve, és "nyikkhaj nyomigyereknek" vannak titulálva.


Meg még a semmi extra nőknek is az égben van az elvárása, de ha egy ugyanilyen fasziról lenne szó, akkor le lenne hurrogva hogy a saját ligájában játsszon....



márc. 3. 11:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
A lányokkal van baj, mert ők találnak nekik tetsző pasit, és te vagy a normális, mert nem találsz magadnak neked tetsző nőt. Nem zavar, hogy mindenki szembejön az autópályán?
márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert megtehetik. Ha rád akarna mászni 5-6 nő egyszerre, te kit választanál? A csendes, kövérke Erzsikét, ugye?
márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem fogjátok elhinni, de nem magam miatt tettem ki a kérdést. Bementem itt az ismerkedés kategóriába és általánosságban ilyen kérdések vannak, és ezért.
márc. 3. 11:49
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt uncsi már ez a mindennapos általánosítás

Van akinek ez jön be, van akinek az. De had döntse már el mki, hogy kire bukik, számon keres nélkül..

márc. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Én nem láttam egy ilyen kérdést sem, csak tiéd.


Egyébként meg te is magadnak tetsző nőt akarsz, akkor ők miért ne akarhatnának olyan pasit aki tetszik is nekik? Tényleg érdekel.


És ne aggódj, attól hogy te csesznye vagy, van férfias férfi bőven.

márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem azzal van baj.


Hanem a kettős mércével.


Egy dagadt, különösen nem szép, röfi bálna csaj kisminkeli magát meg beszuszakolja magát a legszűkebb ruhába, és ő is azt hiszi magáról hogy kiskirálylány aranybula, és rá aztán ne írjon senki aki 9/10 alatt van.


Míg adott egy átlagos srác, aki ha rá szeretne írni egy szebb lányra, akkor elvan küldve a szarba, hogy hogyan képzeli, aztán meg rásütik a "maradj a saját ligádban" jelző.


Ezt magyarázza meg valaki.

márc. 3. 12:01
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 És miért fáj ez neked? Vagy te erre a dagi csajra akarsz rámenni?
márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
#12.01 Megmagyaráztam, csak nem olvastad, vagy nem értetted meg. A kereslet-kínálat törvénye érvényesül. Olyan kevés a szabad nő, hogy még a röfi/bálna nő is válogathat. És ha válogathat, hát miért ne válogatna?
márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Akadjatok már le arról hogy ez az én példám.


Ez egy jelenség, attól még hogy megkérdeztem hogy ez miért van, nem azt jelenti nekem van ilyen konkrét problémám.



És de, van ilyen hogy ronda nők feljebb pozicionálják magukat, míg normálisan kinéző srácok nyominak vannak hívva, és számon vannak kérve, hogy mi a szarért akarnak szebb barátnőt.



Azért zavar, mert ez a kettős mérce szerintem nem fair. A nem faur dolgok meg zavarnak.

márc. 3. 12:09
 10/28 A kérdező kommentje:
#8as honnan veszed hogy alig van szabad nő? Van valamilyen KSH statisztika erről?
márc. 3. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!