Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg fog valaha is szólítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog valaha is szólítani?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdtem, ott találkoztunk. Nem ismerjük egymást, pár mondatot váltottunk csak. Nem is közvetlen kollégám. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy talán tetszem neki, de nem történik semmi. Olyan mintha totál zavarban lenne még mindig, akárhányszor összefutunk. Látom hogy amúgy meg néz, de ha oda nézek lesüti a szemét.


Na most ha valaki ilyen, lehet ebből előbbre lendülni? Én nem akarok kifejezetten kezdeményezni, szerintem ez inkább a férfi dolga maradjon.



márc. 4. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kérdező, de engem az érdekelne, hogy egyáltalán szingli-e és ha az akkor várj egy kicsit, mosolyogj rá hátha felbátorodik.
márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fog.
márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha akar, lep. Ha nem lép, akkor nem akar téged, ez ilyen egyszerű.
márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1, ez bizony igaz. Ezt sem tudom.
márc. 4. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Derítsd ki és ha rá is vágja ő maga vagy más figyelj oda, hogy szingliként viselkedik-e.

(Milyen időben hív, mennyiszer elérhető és ilyesmik.)

márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Még ha független, akkor is inkább nem, mint igen. Ez van egy ideje... Csak néznek, azt is igyekeznek úgy, hogy ne nagyon vedd észre. Egyesek szerint a #metoo miatt, én már előtte is tapasztaltam ezt a töketlenséget.
márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jele nincs, hogy tetszenél neki, csak az derül ki, hogy ő tetszik neked. Ettől még lehet, hogy tetszel neki, de mivel te sem utalsz erre semmivel, nem gondolja, hogy lehet esélye. Legegyszerűbb, ha te szólítod meg őt. A kezdeményezés pont annyira a férfi dolga, amennyire a főzés, mosás, takarítás a nőé.
márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem akarok kifejezetten kezdeményezni, szerintem ez inkább a férfi dolga maradjon."


Milyen kényelmes és egyszerű lenne. Itt viszont ha akarsz valamit, kénytelen leszel te kezdeményezni.

márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma már nem szégyen,ha a nőknis adnak pici jelet.

Nem kell túlzottan nyomulni,de pici kus huncutság belefér.

Valami keteszt kérdésekkek ki kell deríteni,hogy kapcsolatban van e.

Mert szerintem ez a legfontosabb.

márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!