Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerekedés melyik időszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerekedés melyik időszakában kell azzal előhozakodni, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, semmi szándékosság nincs mögötte, hogy szűz vagyok, mármint vallás, elhatározás, bármi ilyesmi, csak mindig is előbb kapcsolatot akartam, és úgy idővel lefeküdni a barátommal. Azt hiszem a sráccal akivel most randizom van jövőnk, mármint nagyon jól haladunk, baromi jókat beszélgetünk, sok időt töltünk együtt. Már többször csókolóztunk is, de csak olyan romantikus módon, nem felizgult módon. (Csókolóztam már buliban sráccal, aki szexre ment egyébként, az egészen más.) Viszont így volt kapcsolatokról vagy bármi ilyesmiről még nem beszélgettünk, és még nem mondtam neki, hogy szűz vagyok, és szerintem a mai világban 19 évesen nem ez az “alapvető”. Nem szeretném azt, hogy valahogy a pillanat hevében kelljen elmondanom. Tudom, hogy úgy tűnik túlgondolom egy kicsit ezt, de volt olyan srác aki ezt nagyon rosszul fogadta. Mármint azt mondta, hogy ez beteg, és ő nem 15 hogy egy szűz csajjal kelljen szívnia. Szóval nyilván az a dolog itt megszakadt, de most nagyon remélem, hogy ez nem így lesz.

márc. 5. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont így volt kapcsolatokról vagy bármi ilyesmiről még nem beszélgettünk..."


Majd ha szóba kerül a téma, jártok akkor lehet tudatni. De vigyázz nehogy a végén szívj egy nagyot, mert csak testiségre utazik. Ne csak mondja, hogy szerelmes, járni akar veled hanem fejezze ki tettekkel is! Amúgy én szűzként 4. hónap környékén szexeltem először és a párom nem volt türelmetlen, bebizonyította, hogy szerelmes belém.

márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is ilyesmi kapcsolatot szeretnék.☺️
márc. 5. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen, remélhetőleg sikeres leszel.


Tényleg figyelj oda, hogy mit mondogat és mit cselekszik. Ha nem keres téged, nem kíváncsi rád, szexre tereli a témát, állandóan csak smárolna, fogdosna, nem járnátok programozni, nem mutat be a barátainak, nem elérhető sokszor akkor ő veled komolyan nem gondolja.

márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is szűz :) Nyugi, majd szóba jön.
márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
21%
En vagyok a Jo Isten. De egy ertelmes valaszt nem hallottam lanytol, hogy szerintuk a szerelmeskedesen kivul mit akar egy ferfi.
márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez apróság, hidd el, nem az van, hogy szűzen azt sem tudod mit csinálj, 1 szex után meg minden idilli. Egy párnak eleve össze kell csiszolódnia, nem sok jelentősége van (sztem), hogy van-e már tapasztalatod, ha odafigyelsz a másikra. Én kb. úgy tudom elképzelni, hogy megteremtődik a pillanat, belelendültök és egy ponton jelzed neki, hogy szűz vagy, ennyi.


Itt inkább az az aggasztó sztem a másik fél számára, ha előre jelzed, mert ezzel érezteted, hogy ennek naaagyon nagy jelentősége van. Annyi baj lehet belőle, hogy a másikra plusz felelősséget raksz ezzel. Ha nincs benned az, hogy "ha elveszed a szüzességem, akkor maradj is velem életem végéig, akármi is lesz, mert ezt álmodtam meg gyerekkoromban", akkor ne foglalkozz ezzel sztem. Ha meg igen, ess túl rajta, hogy lerakd a romantikus tinirománc sztorikat. :D

márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért elég levágós tud lenni ha valaki szűz, főleg ha már többször volt csók is.

Ha meg nem vágja, lehet ő is az még.

Egyébként meg teljesen mindegy mikor. Volt amikor egy kollégám műszak közben csak lázán közölte, hogy ő szűz.

A második barátnőm szűz volt, ő például bevásárlás közben mondta el.

Ez egy semmiség nem kell ezen egy nyamvadt percig sem rúgózni. El sem kell mondanod, ráér akár akkor mikor érzed hogy na most biztos le fogtok feküdni.

márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az elején tisztázni, valahogy hozd fel a témát. Nem hinném, hogy emiatt balhézna, ha meg igen, akkor még időben kiderul, hogy egy k****g. Amúgy tényleg ritkák az ilyen nők, de ez nem baj. Sok pasi számára egy igazi főnyeremény lennél.
márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!