Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltűnt a tinder párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a tinder párom?

Figyelt kérdés
Jól indult a beszélgetés és hamar lett is belőle első randi. Másnap megbeszéltük, hogy harmadnap újra találkozunk és folytatjuk. Időpontot és helyszínt is egyeztettünk aznap. Nagyjából 4 órával a találkozó előtt eltűnt a beszélgetés. Annyit még láttam, hogy reagált az utolsó üzenetemre és válaszolt a kérdésemre, de akkor nem tudtam rögtön visszaírni. Amikor megnyitottam újra az appot, a teljes beszélgetés eltűnt. Lehet ez bug vagy leválasztott? Ő ajánlotta fel a 2. randit, én is megírtam, hogy szívesen folytatnám. Lehet, hogy közben írtam neki olyasmit, ami alapján meggondolta magát?
márc. 5. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
ő vállasztott le
márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Sajna dobott
márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Huhh ezek a modernkori problémák.

Mi lesz ha majd gázszámlákat kell fizetni?

márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt úgy hívják, hogy ghosting. Lépj túl rajta, mert mást nem tudsz tenni.
márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú
márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

3#-ast nagyon adom.

Én randi előtt mindig beszèltem telefonon az illetővel, így megvolt a száma.

Felnőtt vagy, nem ciki felhívni a másikat, aztán ha nem veszi fel, akkor nem kell orákulumhoz menni, hogy megjósolja a jövőt.

Esetedben hoppon maradtál, de ez azért nem a világ vége.

márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő törölt téged. Azt csak ő tudhatja hogy miért.
márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!