Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő mire rájöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mire rájöttök összeilletek-e?

Figyelt kérdés

Kb hány randi, vagy hány nap/hét? Szexuális tapasztalat is kell az adott illetővel vagy anélkül is tudjátok jól\rosszul választottatok-e?


Most az összeillést csak úgy értem, hogy el tudjátok már dönteni akartok-e vele párkapcsolatot vagy se.


Eddig hány komoly kapcsolatotok volt?


márc. 10. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell hozzá sok randi, igazából még az se, mert ha rákérdezek, hogy szeretne-e fyermeket, vagy külföldre menne-e és nem egyformán gondoljuk akkor még randi se lesz értelemszerűen.
márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Nem mondom, hogy 1 bites vagy, mert ez itt már 2 bit. Gondolom eddig csak olyan ítélet született benned a másikról, hogy NEM KELL
márc. 10. 16:05
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne légy már nevetséges!


Ha az életcél eltér akkor ugyan minek lennék vele? Nem illenénk össze. Erről szólt a kérdés.

márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, igazad van. Ja, és köszi a választ. Ment a pont. De azért azt elmondhatod még, hogy volt e már aki átugrotta a lécet
márc. 10. 16:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Van most is, aki megállapítotásom szerint illik hozzám.
márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Több többèves komoly kapcsolat utàn tudom mondani,hogy ahol nagyon eros osztonos volt a kölcsönös vonzalom meg mindenfèle szexuàlis tapasztalat előtt,,ott a szex is mas dimnziò volt meg a kapcsolatot is lehetett volna mèg tovàbb vinni a mostani ènemmel,mert ott mèg az erzelmi igènyeink is hasonlòbbak voltak. Tudat alatt jobban valasztasz szag es vonzodas alapjan,mintha centivel kimered es egy listat teljesitve nezed az illeto kulsejet es szemèlyèt. Akkoriban nem tudtam,hogy mik azok,amire mindenkèpp szüksègem van (pl szeretetnyelv közös halmaza) ès miben kössünk konpromisszumot.

Kulonbozöek voltak a kapcsolatok ,semmit sem bànok, mert így mai fejjel màr tudom,mit èrtèkelek ès mit nem. Jobban megismertem magamat is ès az igènyeimet is.

Jobban bele merek vagni egy kapcsolatba,mint regebben.


Az osszeillès egy nagyon szubjektív fogalom. Az erzelmek es szex ,de mar a vonzalom is kb minden rosszat mas szinben tüntet fel,màs èrtelmet nyernek a szituaciòk. Nem tutod kivülrǒl objektiven szemlèlni a dolgokat. A problemak eltörpülnek .

márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pár óra. Igen, szex nélkül semmit nem ér a dolog. Sok.
márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt a randik, hetek, hónapok számával eldönteni.

Az a lényeg, hogy sokat beszélgessenek az élet minden mozzanatáról. Így tudják meg a másik véleményét olyan dolgokról, amiket kedvel, ill. nem szeret benne, de az a fő, hogy az ellentétes nézetek lényegesek-e, vagy elnézhetők és tudsz hozzájuk alkalmazkodni. Pl. ha Te igen, de a másik nem szereti a túróstésztát, ez nem lényeges nézetkülönbség és tolerálható. Ha nem egyezik a politikai, vallási, vagy az élet más területén lényeges nézet, amiből nem hajlandó engedni, akkor a további randikat meg kell gondolni, sőt, abbahagyni kell.

márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#5, volt már komoly kapcsolatod ?
márc. 10. 17:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az első 1-2 találkozásnál már kiderül, hogy van-e értelme tovább folytatni az ismerkedést komoly kapcsolat céljából vagy sem. Annyi idő alatt rájön az ember, hogy a másik kellően érdekes-e neki, jól megtalálják-e a közös hangot, jól érzik-e egymás társaságában magukat, szóval érted, úgy általánosságban véve pozitív-e az a gondolat, hogy potenciálisan az egész életed vele töltsd el vagy sem. Nyilván utólag majd hoz az élet, amit hoz, de ha 1-2 találkozásnál/randinál nem jön ez az érzés, akkor az később sem fog, márpedig enélkül ismerkedni tovább, hát, nem kicsit időpazarlás.

Amikor már azt megállapítottuk, hogy jól elvagyunk együtt, azonosak a terveink, az alap gondolkodásunk, stb, akkor jöhet a szex. Ha az nem működik jól, akkor lehetünk haverok, semmi baj, de szerintem a szexet érdemes még az előtt beiktatni, mielőtt érzelmek vannak, mert ha rossz, akkor azért nehezebb kilépni "csak" emiatt egy olyan kapcsolatból, ahol már érzelmileg is kötődsz. Márpedig hosszú távon így is-úgy is szakítás lenne a vége, ha nem vagy kompatibilis valakivel az ágyban, szóval jobb ezt nem sokáig húzni. Nem mondom azt, hogy rögtön az első alkalomnak tökéletesnek kell lennie egy új partnerrel, de azért nem árt, ha legalább az alapok stimmelnek, és kis türelmi idő után látszik az eredmény is.


3 komolyabb kapcsolatom volt (2+ év), a legutóbbi még mindig tart, idén 10. éve.

márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!