Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyitott a találkozóra, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott a találkozóra, de szakítás után van és nem akar semmi többet?

Figyelt kérdés

Ti miként lépnétek ez ügyben, és volt-e már tapasztalatotok a következő sztorit illetőleg?


Megismertem egy lányt, akivel már le is beszéltük a talit péntekre. Eddig nyitott volt, de ahogy közelítünk az időponthoz, tegnap megírta nekem, hogy amúgy most élt át újévkor egy szakítást amit még feldolgoz és nincs benne ismerkedési szándék. Nyitott próbál lenni az emberek felé de nem keres kapcsolatot egy hosszabb ideig, és azért árulja ezt el nekem, mert ha nekem ez nem jó, akkor nem akarja húzni az időmet meg csalódást okozni, meg magát se akarja rossz helyzetbe hozni.



Ilyenkor ti mit lépnétek?


márc. 10. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Szexre gondol, vagy csak barátkozna? Legyen konkrét a jó Isten áldja meg.
márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagy számára közömbös, de vadászik valakire, aki jobban bejön neki nálad, ha az nem sikerül, akkor talán jössz majd te a sorban vagy más, ismeretlenül nem lehet tudni, hogy hányan vagytok a talonjában mivel "nyitott az ismerkedésre"
márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tippem, hogy azt csinálta, amit azért szoktak egy páran szakítás után, hogy felmegy társkeresőre, mert magányos, jól esne valakikkel beszélgetni, megtapasztalni, hogy vannak olyan pasik, akik bejönnek neki, vannak olyanok, akiknek ő is bejön, stb. Egy új kapcsolatra viszont még nem áll készen, ezért ha úgy néz ki, hogy valakivel kialakulhatna több is, visszavonulót fúj.


Tudom, hogy nehéz, de ilyen esetben annyit tudsz tenni, hogy tiszteletben tartod a kérését. Ha ő érzelmileg elérhetetlen, és/vagy nem szeretne együtt lenni veled, akkor csak rosszabb lenne, ha erőltetnéd.

márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Egónövelésre jó leszel.
márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen szitu, csak én no vagyok, a srác volt túl egy szakitason. Annak ellenére, hogy majdnem egy évvel azelőtt mentek szét, hogy mi osszejottunk, az összes harag és frusztráció, ami az exe iránt benne volt, rám zúdult. Amint jobban lett, lett önbizalma és elfeledte az exét, engem kidobott, mint valami szemetet. Hidd el, nem éri meg ilyenekbe belemenni, az ember sosem fogja becsülni az érzelmi szemetesét.
márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én így a pénteki találkozót is lemondanám, a saját érdekemben.


Még ha azt feltételezzük, hogy tényleg a legnagyobb jószándék vezérli, hogy nincs más a képben és valóban nincs még túl a szakításon, akkor is neked ez egyáltalán nem lenne jó, hogy többet akarsz, de biztos, hogy nem lesz több.

Mert abban kár lenne reménykedned, hogy na majd találkoztok, és megismer, és majd kialakul. Nem fog kialakulni. Vagy tetszel valakinek, vagy nem.

márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!