Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szomszédom (csinos, elvált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédom (csinos, elvált, 50-es nő) csak kihasznál vagy ebből lehet még valami? 28/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én iszonyatosan beleestem, de az érzés nyilván nem kölcsönös.. A személyisége teljesen rabul ejt, legszívesebben egész nap, vagy éjszakákon át, tudnék beszélgetni vele, annyira lenyűgöz.


Már az ismerkedés részét elrontottam, mert ahelyett hogy nyílt lapokkal játszottam volna, úgy próbáltam a közelébe férkőzni hogy apróbb szívességeket csináltam meg neki.. Pl. felvinni az ásványvizet, dobozokat a 3.-ra, megjavítottam nála ezt-azt. Aztán később egyre több mindenre megkért (persze nem kellett nagyon, önként és örömmel vállalkoztam), vásároljak be neki, menjek el a város másik felébe vmiért, vagy épp vigyem el a vaterás cuccait eladni, mossam le az ablakokat, fessem ki az egyik szobát stbstb.. Most ott tartunk hogy minden héten többször is bevásárolok neki, de van hogy este 10-kor pittyen a mobil hogy ugorjak le a boltba ezért-azért és rohanok. Majdnem minden hétvégén van vmi apróbb elvégzendő feladat, ilyen ezermesterkedés. Az a baj hogy ezekből idővel egyfajta elvárás lett. Ha valamit elfelejtek, akkor jön a hiszti, pontosabban nem is hiszti ez, hanem ilyen hideg és távolságtartó lesz, hogy "csalódtam benned", napokig nem áll velem szóba, amíg nem engesztelem ki valamivel, meg ilyenek.


És hogy mit kapok cserébe? Néha főz nekem valamit, vagy áthív borozni. Párszor már boroztunk este, egyszer lett belőle szex, amire azt mondta, hogy többet nem akarja, a korkülönbség miatt, de azért közbe meg mégis, néha elhúzza a mézesmadzagot. Ha hívom valahova randizni, akkor is a korkülönbség, stb. De a minap délután, megint volt szex, igaz, csak orál, ő meg kézzel csinálta nekem, de ez is nagyon jó volt (Eszméletlenül profi benne).

Teljesen meg vagyok zavarodva, hogyan tovább? Nyilvánvalóan nincs ennek jövője, de mégis, olyan nekem mint egy drog, megőrülök érte..


márc. 12. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ebből csak szex lesz m
márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

"ebből lehet még valami?"

Már van. Az van, ami van. Mit szeretnél még?

márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Normális kapcsolatot, vagy legalább szexkapcsolatot
márc. 12. 16:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Titeket nem zavarna ha egy nő ennyire kihasználna a szexért cserébe?
márc. 12. 16:56
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem bro ebből szex se lesz.


Huzigatja az egójàt, h te csapod neki a szelet.


Angolosan igy mongyuk:

Don bí ö prikkkk.

márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Otven eves nokent nem vilagos nekem valami. Hogy van az, hogy kielegit, mikozben o nem akar kielegulni? Oral. Szexmunkaskent undor, parkapcsolatban elofordulhat kozony is, gondolom, ha epp valakinek nincs kedve hozza. De ha izgato csinalni, es mi masert csinalnam, ha se szexmunkas nem vagyok, se a parkapcsolat mindennapi posvanya, szoval felizgatom magam es nem akarok kielegulni??

Ha ez igaz, akkor egy frigid, szamito vagy nagyon unatkozo no. De mondjuk nekem akkor is keptelenseg lenne, hogy aktus nincs. Mi ez, a nagy korkulonbsegre valo tekintettel csak leszoplak?

Vonzodni fiatalhoz ebben a korban testileg es lelkileg is fogekony lehet a nok egy resze, pl en

De ez erosen vampirkodasnak tunik, igaz, megdobbentoen meresz ellenszolgaltasokkal.

márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
félreérted 6-os, nem a nő orálozott a kérdezőnek hanem fordítva. a nő csak kiverte a kérdezőnek, legalábbis én így értelmezem.
márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Kihasználnak.


Növessz gerincet!


F

márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Titeket nem zavarna ha egy nő ennyire kihasználna a szexért cserébe?"

"Már az ismerkedés részét elrontottam, mert ahelyett hogy nyílt lapokkal játszottam volna, úgy próbáltam a közelébe férkőzni hogy apróbb szívességeket csináltam meg neki.."

Gondold át még egyszer a helyzetet.

márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod hogy amiket leirtál az durván kihasználás, csúnyán hangzik de ezekért cserébe járna a szex is főleg ha valóban vonzódna is hozzád.
márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!