Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Elmentem egy csajjal randizni, egész este meg éjjel elvoltunk, látszólag jól, utána mégis törölt tiltott mindenhonnan... mindezt úgy hogy egy rossz szava nem volt de tényleg, semmi jele nem volt, az se hogy minél hamarabb menni akart volna haza ilyenek. Mert volt már nem jól sikerült randim, és ezt nem oda soroltam volna, olyankor úgy is váltunk el, hogy ok kedves vagy meg minden, de nem egymást keressük.

márc. 13. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hallott rólad valami rossz pletykát.
márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös ismerősök
márc. 13. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ennyire gerinctelen csajjal volt dolgod, hogy ennyit nem bírt a szemedbe mondani. Randin valószínűleg nem az igazi arcát mutatta.
márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, úgy érzem ezért most Oscar-díj járna, csak nem értem akkor miért pazarolta nem csak az én, de a saját idejét is. Eddig azt hittem jó emberismerő vagyok, innentől ha szimpatikusnak érzem magam valakinél akkor se jelenti hogy ez valóban így is van.
márc. 13. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az is gusztustalan, hogy csak úgy minden szó nélkül töröl meg tilt. Sok mai csaj ennyire nem képes kommunikálni, ennyire gyáva és önbizalomhiányos, hogy egyenesen nem tudja megmondani az igazat. Meg beképzeltségre, önteltségre is vall az ilyen
márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Félnek a következményektől, sok pasas nagyon bunkó módon leoltja őket utána.

Meg ígérget, hiteget, győzködi...

Pont, mint gazsi, amikor autót akar venni tőled.

márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen az mondjuk gyanús volt, hogy csak magával foglalkozik. De ettől még jófejnek tűnt. A ghostolás téma az tényleg undorító, nekem legyen az bárki a szemébe nézek is megmondom az igazam. Ez már a mai világ ocsmánysága, hogy 2 kattintással semmisé tehetsz egy kapcsolatot. Csak így aljas módom nyitva maradt a kérdés, hogy mi rosszat tehettem, volt valami részlet amire nem figyeltem, netán egy olyan pillanat ahol tényleg megbántottam, vagy szimplán ennyire nem tetszettem neki, de akkor nem lett volna olyan flörtölős közelségben hozzám, na mindegy, rejtélyek vannak, lehet valami kész átverés show részese voltam.
márc. 13. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem ilyet azok csinálnak akik csak hülyítik az embert, míg személyes talira nem kerül a sor.

Gáz, hogy már élőben is ez megy. Illet volna legalább leírnia hogy mi nem klappolt neki. Ha már nem bírja elviselni hogy esetleg letolod.

Gerinctelen volt.

Sajnálom hogy hogy jártál!

márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg párhuzamosan másokkal is ismerkedett és valaki beelőzött, aztán a többi matchet egyszerűen törölte. A mai világban ez már csak ennyi, a párkapcsolat és a randizás is csak egy termék.
márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyan helyzetben már voltam, hogy a randin a pasi nagyon nyomult, hagytam magam, sodródtam az árral, végig csókolóztunk, ölelkeztünk, aztán már hazafelé éreztem, hogy nem rá vágyom...

De másnap ezt telefonon megmondtam neki, nem ghostingoltam.

márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!