Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon egy ilyen szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy ilyen szituáció után hagynom kéne a további tandíjat?

Figyelt kérdés
Második találkozóm volt egy lánnyal. Sztorizgattunk, én ugyan hangosabban, átélten de nem dühösen adtam elő a történetet. Közben lazán az asztal szélét fogtam erre rám szólt, hogy higgadjak már le. Kérdeztem, hogy miért mondja ezt? Mer' hogy szorongatom az asztalt, kiabálok...
márc. 23. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Randikat, elnézést, belenyúlt a telefon.:D
márc. 23. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Korlatozni akart. Miert ne meselhetnek atelessel? Nem tetszik neki a szemelyiseged.
márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a hangsúlyon is múlik, hogyan mondta...ezt én nem tartanám gondnak én is hangos vagyok néha rámszólnak a barátaim hogy nyugi, halkabban... apukám is hangos beszélő rá is rá szokott anyukám szólni, hogy "ne ordíts" de ebbe nem kell irányítást belegondolni, inkább csak figyelemfelhívás, hogy fogd vissza magad, hangos vagy.

Inkább attól függjön neked szimpi e a lány alapvetően.

márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

mi lesz az autocorrect feltalálójának a sirfelirata?

nyugágyak bélférgek

márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha neki ez probléma, akkor ne randizzatok.


Nekem is probléma, mert én úgy nőttem fel, hogy anyám mindenért kiabált velem, ezért a hangos szó megijeszt.


Ez van, jártam pszichológushoz, sokat segített, de máig megriadok ha a barátom akár csak sztorizgatás közben felemeli a hangját és olyankor rászólok.


tudod, attól, mert lelkes vagy, nem kell hangoskodni, főleg nem nyilvános helyen.

márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!