Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene még tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még tennem, hogy helyre tudjam hozni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, elkezdtünk randizni. Viszont én zárkózott voltam a korábbi csalódások miatt, nem nyitottam úgy felé mint kellett volna. Megbeszéltük ezt hogy miért alakult így, és azóta rengeteget dolgoztam magamon, úgy érzem mostmár tudnék nyitott lenni. Ezt el is mondtam neki, hogy bánom, hogy így alakult a dolog mert értékes embernek tartom őt. Ha én keresem őt, akkor beszélünk, egész nap, nem úgy ír reagál mint akinek ellenére van, sőt sokszor ír puszilós fejet szívecskét is. Viszont magától nem ír, nem ajánlja fel a találkozást. Ha én nem írnék, magától lehet nem is írna. Én elcsesztem tény és való, de bánt a dolog. El kellene engednem? De akkor beszélgetés közben miért olyan a viselkedése, mint aki folytatni szeretné?
márc. 24. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el...
márc. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Van neki màs, csajszi...


Plusz az értékes ember vagy-duma egy klasszik lekoptatàs, csaxólok.

márc. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem hiszi el hogy változtál vagy ha igen csak ideig óráig tudod csak tartani, vagy lett már valakije csak nem mondja.
márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ír, mert nem akar veled kapcsolatot, ennyi a nagy helyzet.


Ha akarna, írna.

márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is engedd el. Amit ennyire erőltetni kell, az már régen szar. Addig viszont kár volt vele ismerkedned amíg nem jössz helyre teljesen. Nem, még most sem sikerült, csak azt gondolod. És a pasas ezzel tisztában van.
márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egyébként sem fogtad őt meg, nem a te hibád! Egyszerűen nem indítottál el nála érzelmeket és nem tetszel neki annyira, hogy kapcsolatta vágyjon veled. Nyilván ezt így nem fogja az arcodba vágni, csak szeretné, ha magadtól jönnél rá, szép lassan elköszönnél, harag meg vita nélkül.

Nyilván nem a legegyenesebb húzás, nem mer konfrontálódni, viszont most neked érdemes okosabbnak lenni! Azt gondolom, jobban jársz a továb lépéssel.

márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* jav. : kapcsolatra
márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudsz semmit tenni, talonban tart. Talán egyszer, de csak talán elővesz.
márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!