Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik randiznátok egy közmunká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik randiznátok egy közmunkás csajjal,és csajok randiznátok egy közmunkás pasival?

Figyelt kérdés

márc. 28. 07:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Azért akarjon már többet kicsit az életben. Meg ne az én fizetésem legyen a meghatározó, hanem keressünk kb ugyanannyit és azt tegyük össze.


N

márc. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Mi az hogy közmunkás? Mint az utcai szemètszedők?
márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Egyrészt, akiket ismerek közmunkásokat, és tényleg azok,(és nem csak a velem egyidős, szintén egyetemisták, akik nyáron ugyanazt csinálják diákmelón, mert falun nincs más). Hát nem rosszból mondom, de nem vagyunk egy szellemi színvonalon.

Másrészt szeretem, ha kiegyenlített a kapcsolat, hasonló az élethelyzetünk, meg ilyenek.

márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Én is voltam közmunkán, mikor hirtelen munkanélküli lettem. Átmeneti állapot volt...
márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
68%

Részleteken múlik. Pontosan milyen munkakörben közmunkás? Azért nem mindegy, hogy utcát söpör, vagy irodában adminisztrátor. Volt-e más munkája is, vagy csak ez? Mióta dolgozik ott ahol most?

Amúgy ha elkezdenék beszélgetni egy nővel, akit értelmes, kedves, intelligens, jó humorú embernek ismernék meg, akkor pont nem érdekelne, hogy közmunkás-e.

márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Pasik randiznátok egy közmunkás csajjal,

Igen


és csajok randiznátok egy közmunkás pasival?

Nem

márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Semmit nem befolyásol ha közmunkás a lány, majd lesz jobb munkája. Itt Borsodban sok ilyen lány van és van köztük szép lány,aki bejön. 🙂
márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha minden tulajdonsága megfelel akkor igen.
márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem ismerkednék az összekent ruhájú, reggel a fél pékséget felvásárló, délután söröző nők után ugató férfiakkal akik csak a munkát kerülik.
márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy sok ember azt hiszi, hogy a közmunkás/ közfoglalkoztatott az csak kint utcán van és alul iskolázott. Hát nem, nagyon nem így van. Amikor én is oda kerültem, mert megszűnt a munkahelyem,akkor ott voltak bizony egyetemi diplomával is, sőt tanár is volt köztük és irdába kerültek. Nem az utcára. Én sem az utcán voltam. Szomorú, hogy diplomás emberek ennyire tájékozatlanok ée úgy nézik le más szellemi képességeit...
márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!