Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szájra puszi kevésbé intim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájra puszi kevésbé intim, mint egy csók?

Figyelt kérdés
Egy lány engedheti akkor is a szájra puszit, amikor a csókot még nem?

márc. 30. 21:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Igen, engedheti. Az, hogy kinek mi és mikor, mennyire fér bele, nyilván szubjektív, de számomra például egy szájra puszi nincs olyan szinten mint egy csók.
márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%

Hát tőle függ. Én hiába írom, hogy nekem a szájrapuszi intim és valahol megszokott párkapcsolatban és főleg akkor használatos ha másra nincs lehetőség ha ő szerinte először legyen az mint csók.

Szerintem hülyeség.

márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Nálam ugyanolyan szinten van. Mondjuk nálam a szájrapuszi általában csak kapcsolaton belül van, pl gyors elköszönésnél vagy ha szimplán nem akarunk nyáladzani mert nem egyedül vagyunk. A normális csókon előbb vagyok túl.
márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Nálam is inkább intimebb a szájra puszi, csak úgy nem dobálom össze-vissza. Inkább én is párkapcsolaton belül csinálom.
márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
Kevésbé intim, igen.
márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
A szájra puszi inkább amolyan nyilvános üdvözlésre szolgáló kevésbé intim dolog.
márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
Te mindenkit szájon puszilsz utolsó? Ugye, hogy nem? Párok szokták egymást szájra puszilni. De nyugodtan lehet intim ismerkedési szakaszban is. Lassan akar haladni a csaj, azt hiszi csak meg akarod dugni vagy egyáltalán semmiféle vonzalom nincs irányodba felőle...
márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván úgy értettem, hogy a párod üdvözlésére szolgáló kevésbé intim dolog. Találkoztok valahol akkor egy szájra puszi belefér még akkor is, ha mások vannak ott, mert nem olyan intim.. vagy épp egy gyors elköszönésre, hogy ne mások előtt csókolózz nyilvánosan.


De akár olyan személlyel is működhet ez akivel randizol.


Nem úgy értettem, hogy mindenkit.

márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%

De akkor is intim, nincs az, hogy kevésbé intim mert pontosan párok között történik akik elvileg szerelmesek egymásba, hiányozni fognak egymásnak, vagy végre találkoznak és nagyon jól esik pusziszkodni.


Egy homlokpuszi is inkább pároknál fordul elő. Persze gyereked is megpuszilod, de most nem az a témakör.


Nem igaz, hogy kevésbé intimebb a szájra puszi.

márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%
Jó, bizonyos értelemben intim igen, de akkor úgy mondom, hogy szexelni sem fogsz nyilvánosan, de ölelkezni például lehet. Na én ilyen értelemben értettem, hogy talán nem annyira intim csak nem tudom mi erre a megfelelő szó.
márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!