Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kosaraztatok már ki valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kosaraztatok már ki valakit a külsője miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon kedvelek egy fiút, de kikosaraztam, mert nagyon nem tetszik a külseje, és megkérdezte hogy járnék-e vele, én meg kikosaraztam. Most annyira gyűlölöm magam, és az ismerőseimnek is hazudnom kell, hogy miért utasítottam vissza, mert félek hogy rossz embernek hinnének. De nem tudnék hozzá vonzódni, ezt a kifogást adom be magamnak.Hiszen a South Parkba is megmondták. "Ha nem vonzódsz valakihez szexuálisan, máshogy sem fogsz!"..Veletek fordult elő ilyen?
2010. okt. 26. 18:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Hat eleg nagy hulyeseget csinaltal de azert hogy megkerdezze hogy jarunk vagy nem jarunk :)) en sose csinaltam igy:)))))


udvarolni kell es idovel kialakul egy kapcsolat nem hogy oda megyek egy csajhoz "na jarunk?"


Istenem hova fajult a mai vilag:))

2010. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
NYilván nem működik a dolog, ha nem tetszik az illető, nem baj ez...
2010. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van, az a "Akkor most járunk?" kapcsolatalakítos dolog ovis szintű.


Válaszolva kérdésre, én sosem kosaraztam ki még senkit se a külseje miatt.

2010. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Mi ezen a probléma? Úgy nevezik, hogy "Nem tetszik"...
2010. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Engem viszont sokan kosaraztak ki a külsőm miatt :(

F

2010. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
nem úgy kérdezte meg hogy járunk, csak nem akartam hosszabbítani az irományomat, 2 és fél hónapja vagyunk így sokkal jobban egymással, már 2 éve ismerjük egymást, és ha érdekel, úgy kérdezte meg, hogy "esetleg lehetne köztünk valaha?"..
2010. okt. 26. 18:52
 7/34 A kérdező kommentje:
"+valami" XD
2010. okt. 26. 18:52
 8/34 anonim ***** válasza:
55%
Én már nem egy embert kosaraztam ki a külseje miatt,ne edd magadat ezen.NEm tetszik,ez van.:)
2010. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen. Hiába volt a srác kedves, a külseje egyáltalán nem vonzott. Sőt voltak dolgai, amiktől kifejezetten írtózom. Nincs ezzel baj szerintem. Nem tetszhet mindenki mindenkinek, ha meg nem tetszik megette a fene az egészet. Majd jönnek akik azt mondják a külső nem fontos, de ez ámítás. Nem a legfontosabb, de fontos.

Mondjuk a srácnak én más indokot mondtam, hogy mért nem jöhetünk össze. Nem akartam megbántani, mert az viszont kicsit bántó lehet, ha benyögöm, hogy bocs de csúnyának tartalak.

2010. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
én nem izgatnám magam a fiú helyébe, hisz lányok közt is vannak randák, nem is kevés :)
2010. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!