Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez annyira rossz vicc volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira rossz vicc volt?

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolat, tulajdonképpen nem is vagyunk egy pár, inkább csak randizgatunk. Szeretek főzni, és tegnap meghívtam magamhoz vacsira. Vadnyulat sütöttem és ízlett neki, végül poénból azt mondtam, hogy macska volt. Erre öklendezni kezdett, felállt az asztaltól, fogta a táskáját kabátját és elsietett. Hiába mondtam, hogy csak vicceltem, ez nem állította meg, csak szó nélkül elviharzott. Később azt írta, hogy jó nagy bunkó fax vagyok, és azóta nem is beszél velem.

ápr. 1. 13:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
#20: sajnos nagyon sok hülye ember van. Néha nem is gondolnánk, hogy mennyire sok és mennyire hülyék. Úgyhogy ki tudja. Lehet ez egy "április 1-i szórakozás", de lehet akár igaz is, én már nem kételkedem az emberi hülyeségben.
ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem kicsit dedó, hogy egy ilyentől öklendezik és elmegy. Amúgy jól megértenétek egymást.
ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!