Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak számára melyik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára melyik nő vonzóbb?

Figyelt kérdés

Több kérdés alatt is látom hogy elég ha jó hangulatot teremt a nő és sok esetben csak bólogat a férfiaknak. Talán még az intelligencia sem szükséges ahhoz, hogy jól meglegyenek.



Férfiak, ti melyiket választanátok?



ápr. 1. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Cicababa, aki jól néz ki, de annyira nem intelligens és csak bólogat
Határozott, ápolt külsejű nő, szép és okos, céltudatos
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2. a kedvencem, mert érdekesnek tartom, ha egy nő határozott.
ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Nem probléma hogy pontosan tudja mit akar? Nem lesz manipulálható és nem fogja mindig beadni a derekát. Nem fog minden elvéből engedni.
ápr. 1. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfija válogatja. Azért az intelligens férfiak nagy része nem elégszik meg egy bólogató Barbi babával.
ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3. Ezért vettem inkább általános kérdésnek. :)


Szuper.

ápr. 1. 17:24
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

A bólogató butákat azok szeretik általában, akik az élet más területein érzik elnyomva magukat (munkahelyen, a társadalomban általában stb) és otthon legalább ők akarnak lenni a megmondóemberek. Ezen kívül még a nárcisztikusok, pszichopaták.

Kiegyensúlyozott emberek általában partnert keresnek, nem alárendeltet.

ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Másnapos Sárkány ***** válasza:
76%

Második, egyértelműen. Volt már, hogy a dögös szöszi belül annyira sötét volt, hogy ha ránéztem nem az járt a fejemben milyen dögös, hanem, hogy miért nem egy intelligens, normális nő kapta azt a testet, miért ez az agyhalott HP??


#2

Egészséges ember nem akarja manipulálni a másikat, se azt, hogy feladja az elveit. Ott már rég gond van, ha valaki irányítani akar és a saját képére formálni...

ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Azt mondják, 2-es, de az anyjukat leszúrnák az 1-esért.


Ez olyan, mint mikor valaki előadja, hogy olyan film/könyv a kedvence, amit igazából nem bír, csak menő azt mondani.

ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1# vagyok: nem lenne gond, lehet tőle tanulni stílust.
ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

#7

Baromság. Amerikába jöttem első része jut eszembe, mikor kérdezi Eddie Murphy a csajt:

-Mi az amit te szeretnél?

-Bármit, amit te.

-Milyen zenét szeretsz például hallgatni?

-Bármilyen zenét, ami neked tetszik.

-Van kedvenc ételed?

-Igen.

-Remek! Mi a kedvenc ételed?

-Az, ami a te kedvenced.


Nyilván szélsőséges példa, de valami ilyesmi lehet egy buta, bólogató cicababa. Ki a francnak kéne egy ilyen nő? Igenis legyenek önálló gondolatai, legyenek elvei, legyen értékrendje, legyen véleménye a világ dolgairól, és ha nem is egyezik mindenről a véleményünk, de okos, intelligens, akkor lehet vele értelmes ember módjára vitákat folytatni ezekről.

ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Amelyiknek spriccelős orgazmusa van.
ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!