Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkednek mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkednek mostanában az emberek?

Figyelt kérdés
Ágyban..? Vagy egy vacsora mellett?
ápr. 7. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Beszélgetés közben, legyen ez online, kávézóban avagy akár séta közben.
ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Tapasztalatok alapján mindenhol, a hozzám hasonló béna introverált férfiak szinte sehol.
ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én csak élőben.
ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az ismerkedéssel van bajom én pl egy eladóval is jókat beszélgetek, hanem azzal hogy.soma nem megy át barátságba, vagy pl hogy együtt járjunk valamerre, vagy cseteljünk is máskor. Nem tudom hogyan lehetne elmélyíteni
ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Alapesetben munkában, hobbytevékenység során, bár mondjuk ez ma már elenyésző része a társadalomnak... A többségnek marad az internet.
ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
italozo helyeken tobbnyire.
ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!