Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 éves férfiként miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfiként miért tegeznek mindig le, beszélnek úgy mit egy gyerekkel, illetve megpróbálnak kibhaszni mindenhol?

Figyelt kérdés

Ez az arcom miatt lehet ugye? Gondolom hülyének ítélik meg a képem és akként is bánnak velem.

A hajléktalanok mindig megtalálnak, pénzt kérnek, ha nem adok mérgesen néznek.

Mindenhol kioktatnak kéretlen.


ápr. 7. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Arc, testbeszéd tehet róla. Sugárzik kifelé, hogy könnyű préda vagy. Én is így járok. Mindig megkérdezik hány éves vagyok. Munkahelyen is beszóltak már csak úgy. De ne félj kinyitottam a szám aztán csak néztek egyet, hogy nem hagytam magam. Azóta kuss van.
ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Ja ez az. Mindig ki kell akadjak, nincs más megoldás. Khurva fárasztó.

ápr. 7. 18:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Nőkről nem is beszélve. Mintha szharral lennék bekenve tetőtől talpig.
ápr. 7. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én már nevetek rajtuk. De nézd a jó oldalát az egésznek. Amikor 50 éves leszel letagadhathatsz 5-8 évet simán. Akkor azon fognak kiaadni, iriigykedni. :DDD
ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert ezt sugárzod magadból. És nem, nem azért fognak kibszni vaslakivel, mert x évesnek tűnik.
ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyehez ezt sugározni? Ez ezotéria!
ápr. 7. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A hajléktalanok mindenkivel ezt csinálják, max. azokkal nem, akik ez a "ránézésre 2 év fegyház" típusúak, mert attól fosnak.
ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyehez ezt sugározni? Ez ezotéria!"


Nem az. A metakomunikáciddal. A mozdulataiddal, testtartásoddal, tekinteteddel, hangoddal.

ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!