Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van ilyenkor a tinderrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ilyenkor a tinderrel?

Figyelt kérdés

Újra regisztrálás után ugyanazt a 20-25 embert dobálja fel újra és újra. Persze törölni nem lehet újból magam. Helyre fog ez állni egyáltalán, mert így kb használhatatlan az oldal?!


Az újra regisztrálás azért történt, mert elfogytak a párok. Gondoltam előröl kezdem.


ápr. 9. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom megy az ip cím alapján való lekerdezése a tindernek és emiatt látod ugyanazt. FB ugyanezt csinálja, ha töröl téged és újra regisztrálsz.
ápr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De hát semmi nem tiltja azt hogy újra regisztrálj. Van is olyan a végén, hogy újrakezés mert elfogytak a párok.

Egyébként már jelenleg egy embert sem dob fel. Azt írja menjek vissza később.

A google play véleményeknél olvastam mástól is ezt, csak azt nem tudom helyre áll-e idővel.

ápr. 9. 07:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Mondjuk en tobb mint 1 ev utan tertem vissza, es akit jobbra toltam azt is allandoan bedobta par perc mulva. 0like napokon at, aztan irtam ide egy masik poszthoz es ott javasoltak hogy irjak nekik emailt. Irtam es kb 1 nap alatt megoldottak.
ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anélkül nem fog helyre jönni? Várjak pár napot?
ápr. 9. 07:50
 5/8 anonim ***** válasza:
1# elmagyarázta.
ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És törölni miért nem enged? Max nem engedne vissza. Még az is jobb mint hogy itt lóg a levegőbe az egész app.
ápr. 9. 07:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Irj nekik es megoldjak
ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez is egy jel hogy szakadj le arról a szarról végre!
ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!