Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a belső nagyon, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a belső nagyon, de a külső nem annyira,hosszútávon működhet ez?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy valakivel, hogy a belső az nagyon megfogott a külső annyira nem? Viszont a belső miatt vágyom az érintésèt. Hosszútávon működhet az ilyen. Egy rossz kaocsolat után vagyok és nem tudom, hogy hova tegyem ezt az érzést. Nem történt emiatt még semmi sem közöttünk, lassan haladok.
ápr. 11. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha vágysz az érintésére, akkor egyelőre semleges, abból még átfordulhat a dolog. Próbáld meg.
ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Túl kevés infót adtál meg ahhoz, hogy hasznos választ lehessen adni, kérdező.
ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem túlspilázod te is, meg az emberek is en bloc ezt a külső belső témát.


Ez a baj, hogy él a fejetekben egy kép, hogy na ez az etalon, minimum ilyen magas, olyan széles, hány kg, milyen hajú, milyen vállak, fülek, orr, kéz, arc, stb. és ezek alapján raktok kalapokba embereket.


Azt el tudod dönteni, hogy az adott illető szimpatikus-e. Szimpatikus? Akkor érdekel. Ha tetszik maga az ember, mit foglalkozol azzal, hogy nem passzol a fejedben kialakított külsőhöz?


Valaki vagy tetszik, vagy nem. Vagy érdekel, vagy nem. Én nem tudom hogy tudjátok ezt a 2 dolgot így elszeparálni... Találkozok valakivel és megfog, akkor engem az az ember érdekel, és k.rvára leszarom hogy milyen a külseje. Ha annyira rossz lenne, akkor leszarnám azt is, amilyen ember. De mivel nem tudom lesz.rni és a gondolataimban ő van, így egyértelmű hogy érdekel.

ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, minden verzióban volt már:)
ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Működhet, ha vágysz az érintésére.
ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Demiszexuálisként működhet. Egyébként nem.
ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha jol erzed magad a kozeleben es ajarod az erinteset,akkor tudat akatt vonzonsk talslod,csak elter a tervezett tipusodtol. Ez az oszton.
ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hány evesek vagytok? Ő is érdeklödik irantad?
ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3-assal egyetértek. Engem pont ezért hagytak el, azt mondta jó ember vagyok és jól érzi magát velem, dehát nem vonzódik hozzám annyira, pedig az együttlétek is jók voltak, dehát ő inkább mégis továbblépne. Szóval kinek mi fontos.
ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog mert más jobban fog tetszeni külsőre (& belsőre is) mint ő.
ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!