Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelítsek a lányhoz,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek a lányhoz,ha fél meg zavarban van?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 21:18
1 2
 1/16 A boldogság nem létezik ***** válasza:
46%
Sehogy. Nem rád vágyik - érthető módon!
ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha tőled fél akkor sehogy.
ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Először csak barátilag beszélgetve, majd kézfogás. Ha nem húzódik el, akkor nyert ügyed van.
ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy őszinte vagy hozzá, és hagyod, hogy megismerjen. Nem színészkedsz, nem adod elő magad, és nem a más nők felé szokásos előadásodat adod elő neki. Hanem azt adod aki vagy, és majd ő eldönti, hogy akar-e nyitni feléd, számára érdekesnek talál-e vagy köszöni az ismerkedést, de: nem.
ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt mondtam 28 évvel ezelőtt a férjemnek, aki erre konkrétan rákérdezett, mint ami most téged foglalkoztat. Megfogadta a tanácsomat, és jól tette. Mert ha erőszakos lett volna,erőltette volna a dolgokat, vagy szinházat játszott volna-ahogy a többi fazon tette egykor- akkor 1-2 napon belül elköszöntem volna tőle.
ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*elköszöntem volna tőle, az akkori lelkiállapotomban.
ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem,de még nem is igazán ismerjük egymást.
ápr. 19. 22:09
 8/16 anonim ***** válasza:
7 Az nem baj. Ne színészkedj, ne mutasd magad jobbnak mint ami vagy. Picit rosszabbnak mutathatod-az sosem árt. Jobb kellemesen csalódni, mint bukni. Én ezt az elvet követem. A szavad mint a cövek álljon-a tetteiddel összhangba. Semmi hamisság, semmi előadás, semmi teátrális játék, és semmi romantika, ha nem jön belőled, vagy nem vagy egy romantikus fazon.Egy erőszakossággal, egy féltékenységi előadással, egy hazugsággal, egy képmutatással-már lerombolsz mindent, és visszakerülsz a kis nőnél a kiindulópontra. Jobb esetbe. Rosszabb esetben elköszön. Ezeket tartsd a szemed előtt-ha valóban egy értelmes, normális nőre akadtál. Ha sznob, meg megjátsza magát, meg előadja a bűbájt, nyávogást akkor menekülj tőle.
ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem,nem is tudnám megjátszani magam.Az a baj,hogy én is csendesebb vagyok meg visszahúzódó.
ápr. 19. 23:11
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy valaki bájos, vagy annak tartják, még nem biztos, hogy nyávogós is, illetve hazudik.
ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!