Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet a kapcsolatnak hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a kapcsolatnak hosszú jövője, ha egy férfi folyamatosan rázza a lábát, a nőt meg nagyon zavarja?

Figyelt kérdés

Már többször lefogtam a lábát, amikor ült mellettem, nem tudom ezt a szokását szeretni vagy elfogadni, az őrületbe kerget vele.

Ha lefogom, röhög, pár perc múlva megint rázza a lábát.

Volt hogy csak az egyiket rázta, lefogtam, erre elkezdte rázni a másikat, azt is lefogtam, erre röhögött, pár perc múlva rázta mind a kettőt újra.


Alapból sem szeretem a lábrázást, az iskolában is volt egy padtársam, aki mellől ezért ültem el, mert olyan volt, mint a földrengés.


Ezt leszámítva minden rendben, de ha ennyire nem tudom elfogadni ezt a szokását, lehet ennek a kapcsolatnak jövője?


ápr. 21. 02:54
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Engem a rohoges, mint valaszreakcio jobban bosszantana, ha tudja, hogy idegesit, amit csinal. Ez az ember nem tisztel es nem szeret teged.
ápr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések…

Figyelj, ha nem tudod elfogadni, akkor szakitasz. Ha el tudod fogadni, akkor nem. Ő valószínűleg nem direkt csinálja, rengetegen rázzák a lábukat, ha stresszesek vagy épp olyanjuk van, de egyik sem direkt, hanem automatikus. Ezen pedig nem lehet változtatni.

ápr. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Fogd csak le a lábait, akkor majd a farkár fogja rázni.Ha pedig azt rázza, akkor már nem is kell neki nő.

Egyébként ez idegesség jele,azt jelzi, hogy az illető nem érzi jól magát ott ahol van, és azzal,akivel van.

Bizony, már menne onnan el....

ápr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ez egy önkéntelen belső idegi reakció, állapot jele.

Egyébként engem is zavarna. Ideges, feszült, zavart ember benyomását kelti.

ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen bekső feszko levezetése vagy "sietne" haladna. Önkéntelen. Hagyd békén.
ápr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted az ilyet, volt már tapasztalatod ilyen helyzettel, tehát meg is van a válasz.
ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Tegyél úgy, mint anno a padtársad esetében.
ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feszeng valami miatt? Nincs bűntudata esetleg??

Persze lehet rossz szokás, de azt tapasztaltam, hogy stresszelés okozza ezeket a mozdulatokat.

ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem százas a pali, szerintem hagyd a fenébe.
ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!