Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nincs tul ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINNIE2 kérdése:

Szerintetek nincs tul ez exen? 4evig egyutt eltek es latszolag mar kotodik hozzam, megis ha szoba kerul tokre belelovalja magat az exed sztoriba es egy oraig magyarazza es szidja.

Figyelt kérdés
Es azt mondja ez nem kapcsolat ami kettonk kozott van, de ne randizzak massal. De tobb mint baratsag. Hagyjam a francba igaz?
ápr. 22. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nemhogy nincs túl rajta, de eléggé nárcisztikusnak tűnik, manipulál téged. Ja, nagyon gyorsan pattintsd le.
ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hagyd ha jót akarsz magadnak…
ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan kuka. Kérlek.
ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem az én expasimról van szó. A pasival 4 évig voltam durván. Ismerkedik ugyan de a mai napig minden hónapban megkeres, hogy barmikor visszamehetek. Férjnél vagyok azóta. 😅
ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl. Az ilyenektől agybajt kapok.


Még ha nehezedre is esik de hagyd a francba.

ápr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 ennyire nem lehet kicsi a vilag. hova valosi vagy?
ápr. 23. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sokan sírnak az ex után évek után is mert rájönnek, hogy jobb volt mint most, de sajut magukat is átverik általában. Nem egyedi eset.
ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Közép-Dunántúl.😅
ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a fix lyuk, miközben ő próbálna visszaoldalogni a régi életébe.

Nem egy hálás szerep, nekem elhiheted... Menekülj!!!...

ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!