Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés melyik szakaszában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés melyik szakaszában lehet a másik előtt sörözni?

Figyelt kérdés

Én olyan sör issza vagyok,eddig tartottam magamat előtte

De túl vagyok vele már a 3.randin is, volt a lánnyal,szex is...


Úgy dolgozok,hogy egy műszak H-P 5:50-14:10-ig


Utána általában hétköznap munka után napi 8-10 sört megiszok, hétvégén szabadnapjaimon pedig még többet.


Eddig tartottam magamat,hogy nem iszok előtte,de már úgy hiányzik a sör.



ápr. 27. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
"napi 8-10 sört"? Tekintve, hogy alkoholista vagy, inkább elvonóra kéne menni. Én napi egy sör miatt is dobnám az illetőt, nemhogy tíz miatt.
ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Második randitól kezdve mindig lehet, max. 1-et.
ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Napi provokáció, nincs iskola.
ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kamu a kérdés, jót nevettem rajta. Ha nem akkor komoly gondjaid vannak, ha tényleg ennyit iszol nem tudom elképzelni, hogy a csaj nem látta a fejeden, hogy alkoholista vagy. Úgyhogy csak nyugodtan igyál előtte is.
ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
5%
Mért lenne sok?
ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Bármikor, majd ha nem tetszik neki lepattint azt jól van.
ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
5, nem is tudom... hétköznap napi 4-5 liter sör, hétvégén gondolom kb a duplája, az heti 45 liter, szerintem is teljesen normális mennyiség. Rejtély ez miért is lenne gond bárkinek. Meg ugye, a sok folyadék direkt jót is tesz a vesének, ereknek, a máj meg egy elhanyagolható szerv. Úgyis regenerálja magát nem?
ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%

Úgyan már aki energia ital meg colából iszik meg ennyit az jóbb?

Egy férfi igyon is sört.

ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8, és miért kell mindenáron valami szemetet innia?
ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Energia italból ezt a mennyiséget nagyon nehéz lenne bevinni. Ha egy átlag 0,33-as energiaitalt veszünk és nem a 2,5 literes legalja cobrát, akkor 15-nél több doboz energia italnak kéne lecsúszni. A cola bár szemét, még mindig kevésbé káros és abból is kétlem, hogy sokan isznak napi 5 litert. Mindenesetre, arra se kell ráfüggni.

Ez a mennyiség, mind anyagilag, mind a szervezetre nézve megterhelő.

Alkesszal, vagy más komoly függővel meg normális ember eleve nem kezd. Több okból sem.

Ettől függetlenül magyarország élen jár az alkoholisták számát tekintve, szóval, azért bőven találhat elfogadó partnert.

Hogy a kérdezőnek is válaszoljak, ha valaki valamilyen plusz teherrel, szélsőséggel érkezik, nemzőképtelen, aidses, drog/alkohol függő, "gyógyult" függő, gyereke van, büntetett előéletű, vegán, vega, mély vallásos, nemet váltott, pszichés zavara, vagy valamilyen az életére kiható szervi baja van, állatbolond, csak tanyán tudja elképzelni az életét, nyitott kapcsolat híve stb. Bármi, ami nem a normál átlag, azt a 3-4. randin illik közölni.

ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!