Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár randi után, pár hét, pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár randi után, pár hét, pár hónap után mennyit beszéltek, írtok egymásnak? Találkoztam valakivel 2x de keveset ír nekem. Kevés ideje van. Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen pasik akik keveset írnak randik után, között? Engem "zavar" ha keveset beszélünk.. De jó volt vele. Szeretnék vele lenni de szerintem kevés a kommunikáció köztünk. Mondtam neki. Írta hogy munkában nem tud irogatni (Írtam neki hogy nem munkában gondoltam). De az hogy én írok rá.. Annyit tudna írni hogy "szia. Jó reggelt ", nem? Annyi ideje biztos van szünetben. Ez 5 mp.. Munka után is alig írt.. Mit gondoltok? Ha érdeklem miért ír ilyen keveset? Nem értem..
ápr. 27. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

Lehet nem egy írkálós típus. Talizzatok minél többet.

Meg említsd meg neki, neked ez fontos lenne és jól esne ha többet beszélgetnétek.

ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy kevés a kommunikáció
ápr. 27. 15:13
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Lehet tartalmatlan felesleges. Az meg fáraszto.
ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb pasi nem szeret, max csak addig amíg nem érzi nyeregbe magát. Attól még lehet hogy érdekled, ha amúgy sűrün találkoztok és ott jó minden.
ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha nem is olyan sűrűn van az online társalgás akkor is legalább tartalmasnak kéne lennie. Ha ő munka után is alig ír akkor nem érdekled igazán, megtart talonban.
ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Lehet mással beszélget vagy máshol járnak a gondolatai. Lehet nincs jó passzban. Vagy csak neki nem prioritás a beszèlgetés..
ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt írta hogy munkában senkivel sem szokott irogatni, munka után dolga volt..
ápr. 27. 15:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát írni mindent lehet. De nem is ez a fontos. Hanem ha szólsz neki és ő erre nem reagál, akkor vagy nem érdekli amit kérsz tőle vagy nem tud rajta változtatni. Egyik sem jó.
ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt írta hogy amikor tud ír.
ápr. 27. 15:48
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Ezeket a kifogasokat sose kell elfogadni. Az akinek nincs 5 mp nyugta, hogy a munkahelyen akar a wc-bol dobjon par sort, azt nem erdekled ELEGGE. Csak jo kifogasnak tunik, cafold meg, ha tudod alapon. Mindig a tettekre figyelj. A tettei alapjan te egy eleg lenyegtelen dolog vagy az eleteben, kb a hasztalalan es az unalomuzo kategoria kozott. Ha egy ferfi komolyan tervez veled, azt eszre fogod venni, mert ugy csinalja, hogy eszrevedd. Holmi munka nem fogja tudni visszafogni, megtalalja a modjat, hogy kapcsolatba lepjen veled. Akkor is, ha a fonoke ott jarorozik, korbaccsal a kezeben.
ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!