Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt nektek olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek olyan hogy valaki pár randi után mondta hogy pár éven belül szeretne gyereket? Úgy hogy 2 éven belül megszületik. 28 éves férfi. Nem szeretne "későn" gyereket. Van már 2gyerekem.. Nem tudom mi legyen..

Figyelt kérdés
ápr. 28. 10:14
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
87%

Bemondtam volna neki, h én meg egy tiramisut szeretnék.


Komolytalan az ilyen fràter, el kell küldeni a f@szra.

ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan minek 3 gyerek? Hogy egyedül neveld?
ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem lenne és szeretnék gyereket, akkor is sietősnek tartanám a tempót és inkább elbúcsúznék akkor tőle. Egy év semmire nem elég, nem a legnagyobb boldogság közepén kell gyereket szülni egy majdnem idegennel.
ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Elváltak útjaink, én egyet se szeretnék.
ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ez intő jel lenne számomra. Nekem ebből az jönne le, hogy kis túlzással mindegy neki kivel lesz együtt, csak gyereket akar mielőbb. Számomra a gyerekvállalás nem így működik, nem csak egy inkubátor vagyok és egy év után belevágni amúgy is nagyon korai lenne számomra.
ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
A legnagyobb butaság úgy ismerkedni és egy kapcsolatba belevágni hogy gyermeket akarunk. Annak az érzésnek egy jól működő kapcsolatban kell kialakulnia, mindkét fél réstéről.
ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
27 perce ugyanezt a kérdést feltetted az Asszonysutyorgóban is 🤣🤣🤣
ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem azért mondta mert komolytalan. Komoly. Szeretne saját gyereket.
ápr. 28. 11:12
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen, még a válásom elején akivel összejöttem. Már volt egy még pelenkás gyerekem. Én 37 voltam, ő 42, és régről ismertük egymást. Belementem. A masodik évfordulónk előtt pár nappal szültem. Rossz hogy egy viszonylag friss kapcsolatban alig van időnk egymásra, fiatalabban ebbe így egész biztos hogy nem mentem volna bele!

A te esetedben vagy valóban ennyire gyereket akar, hogy kb mindegy kitől, vagy nagyon önbizalomhiányos és így akar magához kötni. Én nem mennék bele.

ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked már van gyereked, így vakószínűleg tudod, mennyi mindennek kell szerencsésen együttállni ahhoz, hogy a gyerek jó helyre szülessen elsősorban stabil és biztonságos kapcsolatnak. Aminek a megalapozása másfél-két év minimum. Ez még simán lehet a rózsaszín köd időszaka, amikot még nem látjuk reálisan a másikat, a hibáit, nem csiszolódtunk össze, nem kellett konfliktusokat kezelni. Ha két éven belül már szülést akar, akkor még bőven a rózsaszín köd időszakában akar teherbe ejteni. De eleve az sem úgy megy, hogy én akarom és már jön is... Simán lehet, hogy fél-egy év alatt sikerül egyáltalán teherbe esni (akkor is, ha korábban mással könnyen ment). Stabil egzisztencia megvan hozzá?

Én biztos nem mennék így bele, megmondanám, hogy oké, ha minden jól alakul, akkor másfél-két év után elkezdhetünk próbálkozni, de előbb szeretném a kapcsolatot felépíteni, megalapozni, mert ha nem érzem magam biztonságban mellette, akkor nem fogok szülni neki.

ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!