Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? (Debreceni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Miért van ez? (Debreceni lányok priviben irhatnak)

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályba aki nagyon tetszik de keveset beszélünk suliba. 7. osztályban megpróbáltuk párszor a járást de nemnagyon lett belöle valami de én szeretem öt nagyon.Most 8.ba nem birtam magammal és elmondtam neki az érzéseimet de én hülye msnen (-.-"). Valahogy megmenthetem a dolgot? am 1 hónappal idösebb a lány 14 évesek vagyunk. És eléggé félös tipus vagyok nem merek kezdeményezni meg beszélgetés közbe sem tudom miröl beszéljek vele de más lánnyal tudok az osztályba . Debreceni vagyok vagy egy más lány is irhatna egy privit :D ||és akkor hogyan küzdjem le azt hogy kezdeményezzek és hogyan mentsem meg a dolgot hiszen még suliba is alig merek hozzászólni?
2010. okt. 28. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
hát te hülye vagy. most ő kell vagy a többi debreceni lány? szarjál sünt légyszíves!
2010. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ő kell csak ha aztirjátok hogy felejtős akkor debreceni lányok irjanok egy pm-et de hogy küzdjem le a kezdeményezést??
2010. okt. 28. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
és ha azt írják h felejtős, akkor te máris elfelejtetted. hát öcsém ebből kiindulva akkor legyen inkább felejtős a lány...
2010. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Funktasztikus ***** válasza:
lol én is debreceni vagyokxD
2010. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Funktasztikus ***** válasza:
háth ha elmontad az érzéseidet aés nem reagál semi cumó van én részegen valottam évfolyam társamnak szerelmet...:)azt mondja semi esélyem dee azért egy próbát megér:)
2010. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fiu vagy utolso 2 válaszolo? ha lány dobj privit
2010. okt. 28. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!