Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan növeljem az esélyeink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az esélyeink nőként ?

Figyelt kérdés
Sajnos már nem vagyok annyira fiatal és kezdem úgy érezni, hogy amit keresek az már nincs. 29 éves vagyok. Ami nekem a legfontosabb az a vonzalom és a szenvedély, közös célok. Nem vágyok kigyúrt testre meg milliomos férfira szóval nincsenek túlzások a gondolataimban. Hogy növelhetném az esélyeim hogy találkozzak valakivel , aki levesz a lábamról és én is őt ? Főként élőben lenne jó.
máj. 13. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Írd le hol szeretnél találkozni :)
máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el az élőt és a romantikus filmes első látásra levesz a lábadról kliséket.
máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Nőként a legeslegfontosabb: nézz ki jól. Nagyon jól. Minél jobban. (Tapasztalat, ronda nőként láthatatlan vagyok, levegő vagy megalázás, bántás jut csak.)

Ha pedig ragaszkodsz az élőben ismerkedéshez: erőltess magadra valami társasan (is) űzhető hobbit. Ugyanis vadidegenekkel az utcán, boltban stb. nem nagyon lesz semmi. Max. nézegetitek egymást, de nem fognak kezdeményezni, a normálisabbak nem akarnak kínos helyzetet, zaklatónak tűnni, így csak a "fura" fazonok találnak be.

máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos már nem vagyok annyira fiatal..."

"29 éves vagyok"

Jólvanakkor! Már megint ez a 40 évesen halni készülök mentalitás.

Imádom!😑😑😑

máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
29 még nagyon jó kor! Járj nyitott szemmel a hétköznapokban, és ne a rózsaszín ködöt várd a fehér lovas herceggel, mert akkor marad a macska.
máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem meghalni akar, csak rájött, hogy a karba tett kézzel várakozás, meg a "férfiak dolga" mantrázása nem vezet sehova.

Ez tipikusan 30 körül szokott lenni.

Akinek előbb, az addigra már házas, akinek később sem...

Azt inkább hagyjuk.

máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha élőben akarsz ismerkedni, akkor alapvetően az ismeretségi körödet kell bővítened és flexibilissé tenned.

Tehát olyan emberekkel tartanod a kapcsolatot, akik hozzád hasonló értékrendűek. Így van esély, hogy az ő ismeretségük révén ismerkedsz meg egy hozzád illő férfival.

Jó ötlet ilyen-olyan klubokba, szerveződésekbe bekapcsolódni. Pl. ha szeretsz kirándulni, akkor egy kirándulós klubhoz csatlakozni. De egy nyelvtanfolyamon is tudsz ismerkedni.

Vess számot őszintén azzal is, hogy eddig miért nem figyeltek föl rád a férfiak. Ha eddig volt párkapcsolatod, csak nemrég véget ért, akkor ez természetesen nem érvényes.

máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ronda 40 évesen de valaki már 29 évesen is az.
máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!