Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már a Pálferis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már a Pálferis párkereső esten? Évente egyszer szervezik, most idén, a jövő héten lesz. Aki részt vett rajta vagy ismer olyat aki igen, mit hallott róla? Milyen ez? Lennének kérdéseim.

Figyelt kérdés

máj. 15. 07:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hol lesz? Hol olvastál róla? Esetleg raksz ide egy linket?
máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Pálferi honlapján a programok pont alatt látod:

[link]


Lezárult viszont a jelentkezés ( hatalmas volt az érdeklődés ). Ezért is kérdeztem hogy volt e már valaki ezen?

máj. 15. 08:42
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez olyan, hogy vagy szerencséd lesz vagy nem. Vagy ott lesz a jövőbeli párod vagy nem. Ezt itt senki nem tudja garantálni. Mindenesetre biztosan jó buli lesz.
máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3-as nyilván semmire sincs garancia, sőt. Meg azért 300 embert várnak, nyilván ennek a fele lesz kb. nő ( erre állítólag figyelnek a szervezők ), és akkor jön még a korosztály kérdés, hogy ebből hány a korosztályom, ki honnan érkezett, ki mit csinál, kivel sikerül beszélni, beszélgetni.


Én szerintem egy nagyon jó kezdeményezés, akár évente 2-3x is lehetne, állítólag 600-an jelentkeztek rá.


Talán értékrendben is közelebb álló emberek vesznek ilyesmin részt mint valami fesztiválon. De persze garancia nincs rá.


Őszintén amikor írtad a bulit kissé elment a kedvem, nem vagyok egy bulis alkat. De szerencsére itt tematikus programok is lesznek és nem kizárólag buli, sőt, az talán a legkevésbé lesz előtérben. Inkább ismerkedős játékokat kell elképzelni.


Meglátjuk, tartok is tőle és várom is.

máj. 15. 10:24
 5/23 anonim ***** válasza:

Fenébe bele.

Soha nem hallottam még erről, pedig én is elmentem volna

Ezek szerint lenne igény az ilyen rendezvényekre.

Havonta kéne ilyet csinálni a sport csarnokba, ahol sokan elférnének.

máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Havonta nem lenne rá igény, azért ide főleg római katolikusok jönnek és esetleg más felekezetekből még néhányan.


De szerintem évi 2-3 az beleférne, pláne így hogy 600-an jelentkeztek ami jelzésértékű.


Hozzáteszem valószínűleg a 40-60 közötti korosztály van itt és nem a 20-40 közötti. Ettől tartok is kissé.

máj. 23. 09:20
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

6.

Hát ez az szép testvérem.

Én is egy 50 plusszos mandarin vagyok ám.

Mondjuk a vallásosság az szexualitás szempontjából nem annyira előnyös dolog.

Eléggé prűdek, és visszafogottak kicsit, persze biztosan van kivétel.

Volt egy ismerősöm akinek a párja a miséken egy visszafogott kis ártatlan madárka volt.

Amikor otthon belépett az ajtón, akkor meg egy mocskos kis r@ngy@ lett belőle.

5#

máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7-es gusztustalan vagy
máj. 23. 10:44
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Na erről beszélek.

Ezek szerint te is szent fazék vagy.

Semmi rosszat nem mondtam.

Tudod hány nő van, aki hétvégén szent fazék, hétközben meg örömlány.

Dunát lehetne velük rekeszteni.

máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9-es de ez nem szexpartner kereső hanem párkereső est!!!
máj. 23. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!