Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy "nem szép" szem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy "nem szép" szem?

Figyelt kérdés
Mindig hallom, hogy jajj de szép a szeme... De olyat még nem hallottam hogy milyen a ronda szem. Na?
2010. okt. 28. 20:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
van csúnya szem, ami mondjuk fáradt, túl közel ül, túl kicsi, túlságosan zárkózott, össze van szűkülve stb.
2010. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem zöld színű a szemem. Én ha látok egy srácot először a szemére vagyok a legjobban kíváncsi. :D Amúgy meg van csúnya szem pl: a gülü szem, na az nekem nem tetszik
2010. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A gülü szem egy kicsit gusztustalan, ijesztő, bár ezzel ugye mindenki máshogy van. Meg ha valamink nagyon-nagyon picike, az se szép. Amúgy meg a szem formákkal vannak gondok, a színnel nem. Minden szín tud szép lenni.
2010. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hogy állhat a nagy szem egy férfinak?
2010. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Gombszemű lányok *.*
2010. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton minden szem szép (ha csak magát a szemet nézzük, a "keretet" nem), úgyhogy nincs olyan, hogy csúnya szem, max. arra a nagyon átlagos barnára vagy a libaf*s zöldre (ami nekem van xD) szokták mondani, de igazából azok sem csúnyák.
2011. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az en szemem eleg kulonleges.. A jobb oldali kek, es egy savban barna a bal pedig teljesen barna.
2011. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ilyen:

[link]

2011. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

hát szerintem az enyém se szép. zöld, és gúvadt, vagy gülü, vagy hogy mondják. és úgy néz ki mintha mindig tasakos lenne, pedig az azért van mert ilyen nagyon kint van:s

de ettől függetlenül meg mindgi dicsérik hogy milyen szép.. :|

2011. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 tetris ***** válasza:
Azurák Csabáé kimondottan ronda.
2011. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!