Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinte ez nem megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte ez nem megcsalás?

Figyelt kérdés

Felhívott az exem videón. Azt mondta, láttam ,hogy online vagy, épp maszturbálni akarok , ki akarom verni rád. Mutasd mwg a melleid. Mondtam neki, hogy ne haragudj , de barátnőd van. Azt mondja , hogy ez neki nem megcsalás.Na mondom , hát ezért lett köztünk is vége , mert ilyen komolytalan egy fsz vagy.

Komolyan van olyan faszi, aki szerint ez nem minősül megcsalásnak?



máj. 17. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Bírom a kérdezőt, egyből, hogy "barátnőd van", amúgy meg mutattad volna simán neki, te is megéred a pénzed.
máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

látod hogy van....

De neked sincs sokkal több eszed, neharagudj. Én már rég töröltem/tiltottam volna

máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Sok férfi szerint nem megcsalás, mivel nem történt fizikai kontaktus. Amúgy tényleg nem értem miért beszélsz vele egyáltalán.

Tényleg csak a barátnő tartott vissza? Hiszen vége lett köztetek.

máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem stílusom senkit törölgetni és nem is haraggal váltunk el. Csak szimplán nem akartam vele lenni, mert gyermetegnek tartom. Mindig megírja mi van vele, kivel jött össze , engem ez nem zavar , amíg nem traktál fszságokkal
máj. 17. 15:10
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szoktam beszélgetni az exeimmel. Mégis minek? Barátság nem lehet köztünk, kibékülni meg nem szeretnék. Én sem törölgetek senkit, de nem is szoktam különösebben informatív válaszokat adni, aztán majd megunja.
máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

#4

Szóval az nem elég f@szság, hogy a melleidre akarja verni online.

Értem

máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6. Látom te nem érted . Edfig nem próbálkozott ilyesmivel. Olvasd már el normálisan,mit írok baszki.
máj. 17. 16:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig még nem tiltottad ezt a f.szt, épp itt az ideje!
máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Örülök ,hogy olyanok kommentelnek, akik olvasni sem tudnak , sem egy kbszott mondatot értelmezni .
máj. 17. 16:08
 10/15 bolognai a kedvencem ***** válasza:
67%
Egy igazi gyökér az ember. Innentől kezdve te is bolond vagy kérdező, ha nem tiltod le mindenhonnan.
máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!