Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak, mennyire nézik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak, mennyire nézik egy randin, hogy mennyit és hogyan eszik a nő?

Figyelt kérdés

Egy srác, aki egyébként őszintén nagyon tetszik, elhívott vacsorázni. Konkrétan. És nagyon szeretnék elmenni. Meg amúgy régi vágyam ez a hagyományos randizás, és tényleg elképesztően jól esett, hogy elhívott. De nagyon félek. Az evés még egyedül is elég problémás nekem, és nem tudom ezt hogyan tudnám megoldani. Gondolom az nem egy túl elegáns dolog, ha vacsorázni hívott el, én pedig nem eszem, ugye?

20N



máj. 17. 20:48
1 2
 1/19 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Igen, az nem túl elegáns. Egyél nyugodtan annyit amennyi csak jól esik.
máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem mersz enni? Kakilni se fogsz?
máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Evészavarnak hívják, amúgy sokan vagyunk ezzel így. Én érzelmi evőként kezdtem, de aztán lényegében összetörték a szívem, és átestem a ló másik oldalára. És mostmár szenvedek az evéssel.
máj. 17. 21:16
 4/19 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz jársz?
máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Most túl kövér lettél vagy túl vékony?
máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4 igen, de a randi holnap van, amire ma hívott meg, a következő időpontom pedig kedden van. És nem szeretném azért hétvégén zavarni.

#5 meghíztam, igen, és aztán lefogytam a változás miatt. Most 162 centivel 60kg körül vagyok de nem tudom pontosan.

máj. 17. 21:26
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Egyél amennyi jól esik (ha állja a kaját, azért ne élj vissza vele, hogy 15 kaját kérsz,és mindegyiket csak meg akarod kóstolni, mert akkoris mindet ki kell fizetni), szóval, ha ő potenciális párod, akkor úgy fog elfogadni, ahogy vagy.
máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 ilyet alapvetően sem csinálnék, felesleges pazarlás is lenne.
máj. 17. 21:31
 9/19 anonim ***** válasza:
Az éves zavar nálad akkor a sok evest vagy pár falatot jelent mert ossze szűkült a gyomrod?
máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
9, nem mindegy? Egészségtelen.
máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!