Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan hogy olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy olyan pasi "vonzott" aki "problémás"? Pl iszik. Jó a szex vele, neki is velem, nagyon kellek neki , szerintem ezért is "vonz". Hülyeség vele folytatni? Az a baj sokszor eszembe jut..azért is mert 1 helyen dolgozunk..

Figyelt kérdés

Nem mindig látom, ha látom akkor is csak pár percre.

Tudom, nem jó ötlet munkatárssal "összejönni ". Ahol dolgozunk sok pár van egyébként. Az a baj hogy én nehezen tudom elfelejteni a pasikat.. Mit gondoltok erről az egészről?


máj. 21. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is munkatársak vagyunk a párommal. A szerelem az szerelem, nem terveztük. DE! Az, hogy iszik, az gáz!!!

N

máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Piás csávóval biztos minőségi együttlét lehet!
máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy "nem szabadna" vele lenni de...
máj. 21. 08:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mégcsak szerelmes se vagy csak nem bírsz a nemiszerveddel? El nem tudom képzelni. Úgy meg főleg, hogy alkoholista, vagy alkesz lesz belőle lassan, de biztosan. Hogy-hogy nem zavar? Gondolom lehet is rajta érezni. Nem jön rád a hányinger? Ebből csak az lesz, hogy használgatni fog továbbra is, vagy vele leszel ő meg elissza az agyát, de lehet fel is csinál és nemcsak te kapsz tőle hanem még a gyerek is. Hiába hogyha egyszer nincs önbecsülésed egy piás farok miatt akkor így vagy hasonlóan jársz.
máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ilyen akármennyire jól nez ki, taszít és undort kelt bennem.
máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

”Volt olyan hogy olyan pasi "vonzott" aki "problémás"?”


Nem, mert nem vagyok önsorsrontó, magamat többre tartom mint egy lyuk és egy alkoholistától összehánynám magam. Egyébként azt javaslom, hogy varázsolj magadnak emberi méltóságot pl. jó lenne pszichológushoz járnod, aki feltárná miért is vagy mazochista.

máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mit írunk, látszik, hogy vele akarsz lenni és össze is fogod vele szűrni a levet.


Előre kezdd el olvasgatni azokat a kérdéseket is, ahol azt kérdezik, hogy tudják leszoktatni a piás, jövőkép nélküli pasijukat erről az életmódról.

máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem folytatom vele...
máj. 21. 12:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Szakács vagy pincér ? Azok az alkeszek.
máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Hát nem!
máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!