Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakinek csak későn lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek csak későn lesz kapcsolata, miért olyan nehéz belerázódni, megszokni az egészet?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok. Sajnos így alakult az életem. Most lesz először kapcsolatom. Ha lesz...

Az az igazság én már annyira megszoktam az egyedüllétet és a magányt, hogy nehéz kizökkenni ebből. Nincs kedvem se kimozdulni otthonról.

Barátaim sincsenek, így eddig elvoltam a magam világában.

Most randizni hívott egy férfi, de rendesen szorongok, mert nem is nagyon akarom ezt az egészet magam miatt.

Legszivesebben lemondanám az egészet, de tudom ilyen hozzáállással egyedül fogok maradni életem végéig.


Tiniként sokkal könnyebb ugye?



máj. 22. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt tini koromban kapcsolatom, még most sincs és a húszas éveim elején járok, de nem feltétlen gondolom, hogy tiniként könnyebb lenne. Inkább arról lehet szó, hogy nem ismered még eléggé a férfit, vagy még nem mozgatott meg kellőképpen. Egy-egy randin még sosem jutottam túl senkivel, de az kétségtelen, hogy szívesebben mentem, ha rokonszenves volt számomra a férfi, mint amikor nem.
máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nekem nem volt könnyebb tiniként sem.


Ugyanilyen nehéz kb. munkahelyet is váltani.


Csak azt vedd figyelembe, hogy NEM kötelező! Szóval elmész és ha nem tetszik az egész akkor felállsz megköszönöd és hazamész. Még 1 órát sem kell eltöltened.

máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kötelező. :)


De muszáj nyitnom mások felé most már, mert ez nem normális így. Mások már férjhez mentek, meg gyerekük van. Én meg nem merek elmenni randizni.


Előfordulhat, hogy nem a mostani randi partnerem lesz életem szerelme. Csak merjek elmenni találkozni vele.

Az van bennem, nem akarom felrúgni az eddigi életem. Nagyon otthonülős vagyok.

máj. 22. 15:32
 4/8 A kérdező kommentje:

Priviben köszönöm a kifejtős saját tapasztalatot!! Én is nagyon igénylem az egyedüllétet az a gond. Átérzem amit írsz...


A másik priviben lévő "nem is smároltál még?" kérdés amúgy miért fontos?

máj. 22. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nemáár...ne hozd te is ezt a bugyutaságot.....


házasság + gyerek...


Ez sem kötelező, nagyon sokan le tudnak élni közösen ketten egy életet e nélkül, ez csak egy plusz. A gyerek meg még nagyobb plusz..... :)


Igen okés, ezaz menj szépen el. Csak ne görcsölj rá, vedd lazán, inkább így mondom. Vedd úgy, hogy semmi tétje nincs. Gondolom nem egy agresszív kreténnel találkozol az éjszaka közepén..


Amúgy ez a cél? Hogy gyerek, házasság? Ha ez neked fontos és cél akkor valóban nem árt elkezdeni találkozgatni :)

máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

"muszáj nyitnom mások felé most már, mert ez nem normális így"


Ebben tévedsz. Teljesen normális ez így is. Nem kötelező mindenkinek egy kaptafára élni az életét.

máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért senki ne mondja, az normális, hogy évek óta barátok és kapcsolat nélkül ki se mozdulok. Mert ezt én sem hiszem el.

Elég szomorú, hogy idáig fajult a helyzet részemről.

máj. 22. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Először magadban tisztázd,hogy miért akarsz kapcsolatot. Csak a külső elvárások miatt, vagy valóban szeretnél egy társat. Amíg a jobb egyedül érzésed van, addig ne erőltesd a randit, úgysem fogod jól érezni magad.
máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!