Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnál erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál erről?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem munka által egy pasival és úgy alakult, hogy lefeküdtünk egymással. Igazából elmondása szerint rég volt nővel, így pár percig tartott az “akció”. Azóta nem igazán kommunikál velem. Rosszul érezheti magát vagy egy szex volt részéről és ennyi?

Én nem bánnám ha lenne következő…



máj. 23. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Csak egy szexet akart.
Majd keres ha újra szexelni akar.
Kellemetlenül érzi magát, hogy hamar elsült.
23 szavazat
1 2
 1/17 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Két lehetőség van.

1. Szégyelli magát és kerüli a társaságod.

2. Nem érdekled, és megelégedett azzal, hogy egyszer volt veled szex.

máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az utolsó opció nem életképes. Ha ennyi lett volna a gond, akkor ment volna egy második menet ami tovább tart.
máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos keresnélek még;)


F

máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Amatőr pasi
máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 gergelice16 ***** válasza:
0%
Ha párkapcsolatot akart volna, nem szexszel kezdett volna. Ha egy kapcsolatnak a szeretet és bizalom helyett a szex az alapja, az sosem működhet (még akkor sem, ha eredetileg működhetett volna). Az ilyen kapcsolatok általában a lila köd után tönkremennek. Szóval talán jobb is, hogy nem keres.
máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

"Ha ennyi lett volna a gond, akkor ment volna egy második menet ami tovább tart."


Nem biztos. Egy csoportos nyaraláson haverom lefeküdt egy csajjal, akit hetek óta fűzögetett. Egyszer csak bejött hozzám lógó orral, és némi faggatás után kibökte, hogy lebőgött, mint a szar: hetek óta erre készült, erre eldurrant 3 perc alatt.


Én is azt kérdeztem tőle, hogy oké, de miért nem nyomott egy második kört. Azt mondta, olyan zavarba jött az egésztől, hogy megköszönte és eljött. A szemébe sem nagyon tudott nézni a csajnak másnap.


Szóval simán van ilyen. Ha a faszi régóta nem volt nővel, már lehet, hogy alapból sem volt túl biztos magában, erre most még be is égett. Lehet, most bújkál.

máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5# honnan tudod, hogy szexel kezdett? Vagy hogy mennyit találkozgattak előtte? Meg igazán a kérdező se írta, hogy párkapcsolatot szeretett volna, csak azt hogy még szexelt volna a pasival.
máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
De béna🤦 Legalább megpróbálta volna életre kelteni a döglött kobrát😅
máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak 1 dugás kellett neki, megkapta hisz egyből széttetted a làbad, már nem kell tepernie. Ez ennyi volt.
máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5. És hány év után szexeljen az ember hogy ne az legyen az alap? Ugyan már. Egy párkapcsolatnak a szex is a része, max pár hét után.
máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!