Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ez lehet a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal, akivel nem leszünk kapcsolatban, mert csak x ideig tartózkodok a városban ahol lakik, de nem is ez a lényeg. Nagyon kedves, jószívű, egyforma a szeretnyelvünk, ahogy gondoskodunk egymásról, ahogy puszit adunk, egyszerűen olyan mint amiről mindig is álmodtam, és amit évek óta senkiben nem találtam meg. Mindemellett edz, nagyon jó teste van és iszonyat nyugodt srác. Tehát igazából minden pozitív dolog van benne.

Viszont iszonyatosan introvertált, és nem értem egy ilyen srácnak hogy nem lehet már 5 éve barátnője, továbbá 2 éve még szexuálisan se volt senkivel. A szex is még nehézkes (annak ellenére hogy a többi nagyon jó + a petting is) mert hamar elmegy, nem tudja kontrollálni. Én megértő vagyok vele, de nagyon vágyom is a szexre vele, csak nem megy.

Mondta hogy már kb egy éve magának se csinálja, mert úgy érezte nincs értelme.

Ismerkedik tinderen de azért nem rak bele 100% effortot. Nagyon sok self-care time kell neki és sokszor az alvásra és fáradságra hivatkozik, hogy inkább most ne aludjunk együtt stb.

Természetesen én ezeket nem kérem rajta számon, de tényleg ekkora korlátja van annak, ha introvertált valaki? Én olyannal nem találkoztam még, aki ennyire fsza srác, jóképű és azt érzem 27 éves létére jól elvesztegette az éveit, hogy csak magára fókuszált és lányok felé se nézett


Férfiként miért nincs benne a vadászösztön? eddig akikkel találkoztam, ha nem is kapcsolatot de szexre mentek. Ő olyan kötődésű mint én, nem akar úgy szexelni hogy nem ismeri a másikat. Főleg hogy nagyon sok lánynak álom egy ilyen fiú, mint ő



#szex #ismerkedés #szexualitás #introvertálság
máj. 24. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen mikor valaki ennyire felszínesen választ párt, mint te. A külső még baromira nem minden!

Volt nem egy jó kinézetű férfivel dolgom, vagy kevés volt a szex igénye, vagy nem passzoltunk szexuálisan, mert elélvezett percek alatt, de kielégíteni egy nőt már nem ment neki!

máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudsz olvasni? Pont hogy azt írom, mennyire remek ember a külső mellé, és hogy nem értem hogy ennyire komplexen jó srácként miért nem próbálkozik aktívan

(Engem ki tud elégíteni máshogy)

máj. 24. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Talán egy nap megérted, hogy azért, mert valaki jól néz ki, még lehet egy használhatatlan ember szexuálisan és szociálisan.

És fordítva, egy kevésbé szerencsés külsejű ember is lehet egy testileg és szellemileg teljesen kielégítő partner.

Félre kéne tenni a felszínességet.

máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyházi iskolába járt.
máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy valláskárosult, biszex, vagy szégyelli, hogy gyorsan elmegy?
máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!