Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin ki fizessen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin ki fizessen?

Figyelt kérdés

Mert azt nem játsszuk, hogy én, a férfi fizetek mindent, a csaj meg potyázik, pláne úgy, hogy a végén benyögi, hogy nem lesz következő alkalom. Ez nettó rablás.


Valahogy az elején kéne ezt intelligensen felvezetni. De hogyan?



máj. 26. 19:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Első randin a párom fizetett, következőn én. És így tovább, mikor ki.
máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
9%

:)))


Nincs ilyen opció. Mivel a nő dönt, ő szab meg mindent. Akár az esküvő előtt is otthagyhat a násznép szeme láttára, és másnap kiírhat ide egy kérdést, majd minden nő támogatni fogja, hogy jó döntést hozott.


Régen a nőket eladta a családjuk, és felépítették a következő családot. Ma a demokrácia mintájára szabadon választhatnak, melyik pasival lesznek együtt. Látjuk is az eredményt.


De a témára visszatérve: az egyik nő természetesnek tartja, hogy felesben fizettek, a másik elvárja, hogy te fizess mindent, miközben egyenlőségről papol. Ha nem tetszik, és szóvá teszed (olyan is van, hoyg férfit zavarja az egyenlőség, és mindent fizetne), akkor a nő továbbra is nyerő pozícióban van, hiszen rád nemet mond, de másnap jön a következő randija a következő palimadárral, aki lehet, hogy mindig fizet mindent. És majd rá is nemet mond, mert épp nem ez lesz a baja vele, hanem más. Meg mondjuk nem a 2. randin, nem a 3. szex után, hanem az 1. gyerek után és elválnak. Veled meg sose derül ki, mi lett volna, ha, mert a fizetős randis sértődés után nem adott több esélyt, hiszen szóvá tetted, és besértődött.

te meg utána lehet, hogy hónapokig nem randizol újra, mert nem lesz kivel.


Rövidávú tanács: fizess többet, ha kell a nő, ez van.

Hosszútávú tanács: ha kiállsz magadért, egyedül maradsz.

máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
11%
Első randin elvárom hogy a nő felajánlja az 50/50-et, amit ilyenkor nem fogadok el és fizetek én. Ha nem ajánlja fel magától, akkor úgyis tudom hogy nem akarok vele második randit, úgyhogy minden mindegy alapon megmondom neki hogy felezünk és kész. Ez a "férfi fizeti a randit" felfogás azokból az időkből ered amikor a nők még nem dolgozhattak, így pénzük sem volt. Manapság már annak kéne a természetesnek lennie hogy felezünk. Az más kérdés hogy ha úriember akarsz lenni, akkor az első randi költségét átvállalod, de ha természetesnek veszi a csaj hogy neki az jár hogy fizessék az ő részét is, akkor jobban teszed ha menekülsz, mert abban a kapcsolatban sosem lesztek egyenrangú felek. Barátnőmmel két éve vagyunk együtt, sokkal jobban keresek nála, így nyilván ha nyaralni megyünk vagy valami drága helyre, azt fizetem én. De a saját lehetőségeihez mérten ő is próbál engem meglepni vagy randit szervezni, még akkor is, ha az a randi csak egy otthoni romantikus vacsora és filmezés. Itt a mentalitással van a probléma, ha valaki élből elutasítja az 50/50-et, az anyagiak nem érdekelnek.
máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
53%
Nőként azt mondom, hogy a férfinak illik felajánlania, hogy ő fizet, a nőnek pedig illik ezt udvariasan elhárítania.
máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
15%
Egy intelligens, normális nő szerintem az első randin is felajánlja a férfinak, hogy fizeti pl. a maga részét, aztán te legfeljebb azt mondod, hogy ez kedves gesztus, de kifizeted azt a két kávét. De sajnos kevés ilyen nő van, a többség csak potyázni szeret. Ezért csak azt tudom javasolni, hogy ne nagy dologra hívd meg, így legfeljebb csak pár száz vagy 1-2000 forintot vesztesz, ha nemet mond. Persze nyilván ez is lehet sok, ha egy hónap alatt mondjuk hetente többször is randizol.
máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
18%
#4: Magyarán a nőnek joga van potyázni, és minden a férfi kötelessége. De ha azt merjük mondani, hogy egy férfinak sokkal többet kell beletennie egy kapcsolat kialakításába, mint egy nőnek, akkor megsértődtök.
máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

#6 magyarázd már el, légyszi, hogy ezt hogyan sikerült kimatekoznod abból, amit írtam?

De akkor tessék, még egyszer, csupa nagybetűvel, hátha így átmegy:

A NŐNEK PEDIG ILLIK EZT UDVARISAN ELHÁRÍTANIA.

Ennek melyik részét nem érted?

máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

Első randin szerintem illik a férfinek fizetni. Később lehet felében vagy egyszer a férfi egyszer a nő.

A félreértések elkerülése végett, férfi vagyok.

máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
18%
#7: Mert szerinted hány nő fog felajánlkozni, hogy majd ő fizeti a saját részét? Eddig összesen egy ilyen lánnyal sikerült találkoznom, a többinek eszébe sem jutott, hogy legalább gesztus szintjén tegyen valamit. A nőkbe sajnos belenevelték azt, hogy minden a férfi kötelessége, és hogy nekik semmit sem kell tenniük az ügy érdekében.
máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
34%
9-es! Képzeld, olyan nővel is randiztam már, aki még csak meg sem köszönte a meghívást. A közös fizetés természetesen fel sem merült benne. Akkor találkoztunk utoljára. :D
máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!