Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mennyire jönnek be a vörös hajú srácok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"mennyire"

??????????


A 45% és a 70% -ból tudni fogsz valamit?

vagy ebből, hogy:

Majdnem annyira, mint a pasiknak a vörös hajú csajok.


Nem mindegy neked?

Van aki imádni fog, lesz aki beléd akar majd rúgni ezért.

2010. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem nagyon, imádom a vörös hajat, hamarosan én is be fogom festetni vörösre, de vannak ismerőseim akik kifejezetten rühellik... Nem lehet így megmondani, fontos hogy milyen kisugárzással párosul. :)
2010. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább küldj magadról képet, az úgy jobb:P
2010. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten nem tetszik a vörös haj, és megmondom őszintén ha egy vörös hajú fiú nyomulna rám, 0 esélye lenne, mert egyszerűen..olyan szinten nem tetszik, mintha valakinek mondjuk 3 szeme lenne.:/ bocsi!
2010. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Semennyire :S nekem se jönnek be...:S mondjuk attól függ... de általában nem...
2010. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem életemben két vörös hajú fiú is tetszett:)

Pedig elég ritkák:)

26.L

2010. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik. Ha látok egy korombeli vörös hajú fiút, elkezdek hozzá "vonzódni" ,még az sem érdekel, hogy helyes vagy nem.
2010. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A rozsdavörös kifejezetten tetszik, elég ritka. Az élénk, szinte narancsszínű vörös haj, ami általában göndör, és erősen szeplős arccal párosul, kevésbé, de láttam már nagyon vonzó srácot ilyen külsővel is. Bármilyen hajszínnel lehet valaki vonzó.
2010. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
korotok? :D
2010. okt. 30. 16:36
 10/12 anonim válasza:

21:22

Én 15 vagyok.

2010. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!