Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek óvszert magammal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek óvszert magammal a randira, ha esetleg felugrok hozzájuk? 17F

Figyelt kérdés
Holnap randim lesz egy olyan lánnyal, akivel két hete már járunk. Ha esetleg a flörtölésünk közepette megint boncolgatni fogjuk azt a témát, hogy "felugorhatnék hozzá" esetleg, vegyek magamnak előre óvszert? Mert ha már "felugrok hozzá", akkor szerintem abból előbb utóbb peting lesz, vagy esetleg több. Szerintetek? Még nem pettingeltünk egyébként.
2010. okt. 30. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
jajj már megint a kis túlfűtött srác :) Hát inkább legyen nálad, nehogy baleset legyen...
2010. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Meg vigyél magaddal olyan valakit is, aki tudja, mit is kell csinálni vele. :)
2010. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek már gonoszak. :)

Szerintem inkább vigyél és ne kelljen, minthogy kelljen és nincs. :) De ne csalódj, ha nem lesz semmi, örülj, hogy nem könnyen kapható lányt találtál. :)

2010. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

19:27


Tudod, én is nagyon furcsáltam amikor előszőr vetette fel a dolgot, mondtam magamban hogy: "Máris?" Ilyen hirtelen?". :P :S Azt hiszem, majd venni fogok, mert inkább jobb félni mint megijedni. :) :)

2010. okt. 30. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal, fő a biztonság.
2010. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz, ne vegye észre nálad, mert ha mégse azért hívott át, akkor ciki tud lenni!
2010. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
52%
ezt úgy kérdezed mintha egy doboz gumi 5 rongynál kezdődne és legalább 200 kiló lenne...nagy dilemma vegyek-ne vegyek gumit:D
2010. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van nálam 2 gumi. Pedig most nincs is nőm. (ha lenne, akkor vagy több lenne nálam, vagy egy se...)
2010. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyes, helyes. :D 19.27 voltam
2010. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

19:27


Vittem magammal két óvszert a randira, a biztonság kedvéért. :) És ugyan nem "ugortam fel hozzá" (mert még mindketten korainak tartottuk és mindketten szeretnénk vele várni minimum 2 hetett), fantasztikusan éreztük magunkat. :) Felszabadultan, biztonságérzettel mentem hát randira tudván hogy a kabátzsebemben ott vannak az óvszerek. :) Megköszönte, hogy ilyen megértű és türelmes vagyok, én erre azt mondtam ez természetes és akkor csináljuk amikor csak jólesik, amikor már felkészültünk rá mindketten. Köszi mindenkinek a válaszokat! ^^

2010. okt. 31. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!