Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor csókolóztatok először?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókolóztatok először? Milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés

Szerintetek az ciki ha én még nem csókolóztam? csak kíváncsi vagyok nektek mikor és milyen volt először :D

egy kíváncsi lány.

14/L


2010. okt. 31. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én csak 18 évesen csókolóztam először. Az a helyzet, hogy nem volt egy fergeteges élmény. Arra figyeltem, hogy nehogy valamit rosszul csináljak, ezért nem tudtam élvezni normálisan a dolgot, meg hát a lány sem volt az igazi. Nem is ezt tekintem igazi első csóknak, hanem azt, ahol már érzelmek is voltak.
2010. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

soha nem volt, nem is lesz :D

túl csúnyának érzem magam ilyenekhez ..

2010. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem egész egy évvel ezelőtt történt, 17 voltam, és rettenetesen bele voltam (vagyok^^) esve a lányba :) Nagyon béna voltam, de felejthetetlen élmény :)
2010. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
juuj most már jobban érzem magam :D akkor ezek szerint, nem késtem le semmiről:D?
2010. okt. 31. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem késtél le semmiről! :) Amikor meg találsz valakit, akivel csókolózhatsz, úgyis hamar belejössz, sokat fogjátok gyakorolni :)
2010. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a héten csókolóztam elösször(2010.10.25)

mitnemondjak nekem váratlan volt de nagyon élveztem.

2010. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a héten csókolóztam elösször(2010.10.25)

mitnemondjak nekem váratlan volt de nagyon élveztem.


16/f

2010. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én 13 évesen ...az a ciki hogy másnap meg már szakított is velem a csaj xD 13/f amugy nyelves volt és nagyon jó <3
2010. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kb. egy hónapja, 18 és fél évesen. Hát, nem rohantam el. :D

Egyáltalán nem ciki, nem gáz, ha nem csókolóztál - mivel szerintem én sem vagyok ciki. :PP

Egyébként kellemes volt, egyáltalán nem rossz, sőt, jó élmény!, talán azért mert meghittebb volt a környezet, mint valami diszkó, és csak fél-fél deci bort ittunk előtte. Azt viszont nem tudom felidézni, hogy és mivel kezdődött. Tényleg jött magától. :)

18/L

2010. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13 évesen, és nagyon rossz volt, nem éreztem semmit a fiú iránt, nyálas volt, épp hogy meg nem evett. Ne kövesd el Te is ezt a hibát! hidd el nekem, megéri várni a megfelelőre, mert csak akkor tudod igazán értékelni, hogy mi is van köztetek.
2010. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!