Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy akarjanak megismerni?

Figyelt kérdés

Igyekszem mindig önmagam adni, de nagyon sokan csendesnek és szerénynek tartanak, vagy pedig az ellenkezőjének nagyszájúnak és nagyképűnek. Igazából egyik sem vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2010. okt. 31. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Legyél érdekes!

A további tanácsokhoz túl kevés dolgot írtál magadról, valószínűleg azért, mert nem vagy érdekes. :) Vagy azt se tudod, fiú vagy-e, vagy lány.

2010. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj vagy, akkor villants segget meg csöcsöt

Ha srác vagy, akkor villants lóvét / verdát / kérót

2010. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, áruld már el nekem is, neked mi számit érdekesnek ?
2010. okt. 31. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
17:37 tokeletes valasz!
2010. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Légy érdekes, légy egyéniség. Nem derül ki, hogy fiú vagy vagy lány és mennyi idős, de a humor mindenképp fontos. Szerintem fiú vagy az írásod alapján, így jó ha a társadalmi "elvárásoknak" megfelelsz, vagy látszik az igyekezet. Például, ha diák vagy tanulj, ha befejezted már dolgozz és próbálj függetlenedni. Költözz el a szüleidtől éld a magad életét. Hihetetlenül szexis tud lenni a csajok szemében egy egyedülálló, egyedül élő férfi, aki eltartja magát és nincs rászorulva senkire.

26F

2010. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!