Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgettem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem egy sráccal, elhívott a meccsére, de másnap már nem is nagyon jött oda és azt sem tudom hol lesz. Teendő?

Figyelt kérdés
Hosszan beszélgettünk, mondta h menjek el a meccsre, és még kétszer visszakérdezett, hogy akkor megyek-e és megígértette. Ez egy nagyobb társaságban történt. Másnap nem beszéltünk különösebben és nem voltam ott, mikor elment, így nem tudom mikor, hol lesz a meccs. nem szeretnék én írni neki. Van értelme várni rá, h ír? Miért viselkedett így?
2010. okt. 31. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
keress más programot
2010. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

mert valoszinuleg a tartsagban volt 1 masik lany akinek a reakcojara volt figyelmes,ha teged elhiv.

Ha igazan akart volna abban a pillanatban mondta volna a reszleteket.

Szerintem meg ha ir se menj el. Joindulatbol mondom :)

Nem venne teged komolyan. Akkor fog ha latja, hogy kuzdenie kell erted. A legnhezebb lesz megallni,hogy ne irj neki , ne menj el a mecsere ne beszelj vele telon haosnlo. De hidd el megeri. Mert igy nem 1 leszel a sok kozul,hanem az egyetlen aki erdekli is. :D

Sok sikert.

2010. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom sem a számát se semmilyét. Mondta, h hol lesz, de nem értettem, és mondtam, h majd később írja le. Ha 1-2 napon belül ír, akkor se menjek? Biztos, h nem is érdeklem?
2010. okt. 31. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!